Вікна Корса, магазин (місто Мукачево)
Мукачівський район Обслуговування

Вікна Корса, магазин (місто Мукачево)

телефон: +38 (066)867-35-82

телефон: +38 (067)383-35-87

Cайт: https://www.korsa.ua

адреса: м. Мукачево, вул. Матросова, 17 (ринок “Гід”)


Інноваційні технології виробництва вікон REHAU (Рехау) здатні винагородити всі вимоги покупця. Сучасні вікна служать не тільки для виконання основних функцій, а є важливим елементом інтер'єру.

Які вимоги висувають наші клієнти до металопластикових вікон.

Металопластикові вікна від компанії "Вікна КОРСА" розробляються з урахуванням кліматичних особливостей конкретного регіону України. Краще співвідношення ціни і якості забезпечують застосування сучасних технологій і комплексного підходу, доступне кожному покупцеві металопластикових вікон. Купуючи наші вікна в Ужгороді Ви можете бути впевненими в тому, що вони пропускають велику кількості світла, економлять теплоенергію в приміщенні, пилу і ультрафіолетових променів.

Переваги пластикових вікон REHAU від ТМ "Вікна КОРСА"

Якість - якісний металопластиковий профіль німецького концерну забезпечує вашим металопластикових вікон довговічність і збереження високих характеристик не залежно від погодних умов. ТМ Вікна КОРСА виготовляє ПВХ вікна з 1998 року і на своєму досвіді переконалися в якості профільних систем REHAU. Це дає нам право надавати повну гарантію 10 років на всю конструкцію, письмово закріплюючи її в договорі. До послуг клієнтів нашої компанії сервісний центр, звернувшись до якого клієнт може залишити заявку на безкоштовну (протягом гарантійного терміну) або платну (в післягарантійний період) регулювання вікон, балконних дверей або викликати фахівця для усунення будь-якого гарантійного дефекту.

Дизайн - в асортименті продукції більше двох сотень склопакетів, шість видів профільних систем. Ми володіємо унікальними технологіями по декоративній обробці вікон і дверей. Вітражі, будь-який колір на вибір, шпроси, фацет, піскоструминне оброблення. Подивитися каталоги наших виробів можете на цій сторінці, а на сторінці фотогалереї представлені фотознімки об'єктів в Ужгороді, скління яких виконано нашою компанією

Універсальність - кваліфіковані менеджери нашого ужгородського офісу порадять оптимальний варіант скління, враховуючи всі Ваші критерії. Наші виробничі потужності дозволяють виготовити вікна найскладніших форм і нестандартних розмірів. Шумозахист, енергозбереження, захист від ультрафіолетових променів, захист від злому - ось лише невеликий перелік завдань з якими на відмінно справляються наші пластикові вікна.

Екологічність - всі вікна Рехау виготовляються з кращих, екологічно чистих компонентів. Наша продукція відповідає всім вимогам ДБН, і сертифікати якості звичайно ж є. Вікна та двері з профілю Рехау можна зустріти в таких державних установ як лікарні і дитячі сади, що безумовно є показником якості та високого рівня довіри до нашого бренду.

Енергоефективність - вікна ПВХ збережуть тепло і витрати на енергоспоживання. Конструкторським відділом КОРСА розроблені найтепліші склопакети на віконному ринку Ужгорода, які в рази перевищують вимоги ДСТУ з енергозбереження. Таких високих показників вдалося досягти застосувавши цілий комплекс інноваційних технічних рішень серед яких: тепла пластикова дистанційна рамка, склопакет з двома енергозберігаючими стеклами, заповнення камер склопакета газом Криптон. Для замовлення доступні вікна зі склопакетами SolarGuard, які не тільки ефективно збережуть тепло, але і блокують шкідливу для меблів і побутової техніки ультрафіолетове випромінювання

Надійний захист - від пилу, захист від сторонніх звуків, захист від сонячних променів, стійкість до атмосферних перепадів. Для особливо важких випадків (Квартира на нижніх поверхах в шумному районі Ужгорода) ми рекомендуємо установку склопакетів з триплекс-склом.

Стійкі до злому - наші вікна спочатку оснащені антівзломних фурнітурою, а не як додаткова опція при замовленні, пропонована в інших компаніях. Крім того ми готові запропонувати вам ударостійкі склопакети, ручки з замочком, антівзломние ручки, блокіратор відкривання стулки, і спеціальну антівзломних фурнітуру.


Мукачівський район

Обслуговування Мукачівський район