Березневі коти (Ужгород)
Ужгородський район Фестиваль

Березневі коти (Ужгород)

Фестиваль любові і мистецтва «Березневі коти» проходить щороку у березні в Ужгороді.

Міжнародний фест розпочинався як літературний проект краю еротичного спрямування. За часи свого існування він видозмінювався від еротичного літературного фесту до міжнародного соціально-духовного фестивалю мистецтва та любові в найширшому сенсі.

Рамки програми фестивалю розширилися із кількагодинних літературних читань в університетській аудиторії у перший рік до триденного насиченого літературного марафону, що включає в себе виставки, читання, майстер-класи, вистави, дискусії, презентації, тематичні екскурсії, відкриті лекції та виступи цікавих гуртів та виконавців. Всі ці заходи розкидані по різних локаціях Ужгорода.

За більш ніж десятирічну історію «Березневих котів», Ужгород відвідали чимало українських авторів, і, крім того, авторів із Білорусі, Польщі, Угорщини.

 

Дата проведення:     Березень   -  

Ужгородський район

  • Фестиваль
    Березневі коти (Ужгород)
    Фестиваль любові і мистецтва «Березневі коти» проходить щороку у березні в Ужгороді. Міжнародний фест розпочинався як літературний проект краю еротичного спрямування. За часи свого існування він видозмінювався від еротичного літературного