Сонячний напій (Ужгород)
Ужгородський район Фестиваль

Сонячний напій (Ужгород)

Традиційно на початку травня Ужгород запрошує мешканців та гостей Закарпаття скуштувати натурального вина та меду на фестивалі «Сонячний напій».

На цьому закарпатському весняному фестивалі пасічники і винороби представляють перед дегустаційною комісією свою продукцію. Найкращі вина та винороби отримають «золоті», «срібні» й «бронзові» відзнаки.

Програма заходу завжди дуже насичена різними концертами, виступами, конкурсами, розвагами і дегустаціями.

У фестивалі беруть участь кілька десятків виноробів краю. У старовинних королівських підвалах, відомих під назвою «Совине гніздо», можна безкоштовно продегустувати понад 50 якісних і “правильних” вин, купажні вина на основі європейських сортів винограду та ексклюзивні авторські купажі (наприклад “Чорного принца”, “Сонце в бокалі”, “Космічне”, “Жужіка, ти солодка”).

У медових павільйонах, що розташовуються навколо льохів, бджолярі пропонують найпопулярніші медові продукти — квітковий, “майський”, липовий мед, пилок, віск, медові соти і навіть медовуху. Крім того, гості фестивалю матимуть можливість придбати сувеніри, солодощі, молочні делікатеси (вурду, бринзу, домашній сир), продукти закарпатських сироварень, посмакувати шашликами, печеною рибою, картоплею, бограчем та іншими традиційними стравами Закарпаття.

Захід супроводжується культурно-розважальною програмою, різноманітними атракціями, виступами художніх колективів та розіграшем цінних призів.

Дата проведення:   щорічно    Травень   -  

Ужгородський район

 • Фестиваль
  СакураФест (Ужгород)
  Музично-творчий фестиваль «СакураФест» традиційно проводиться в міжнародному форматі у час цвітіння сакур в Ужгороді. Це зазвичай середина квітня - початок травня. На цей період символом міста стає Граф Сакура. У
 • Фестиваль
  Сонячний напій (Ужгород)
  Традиційно на початку травня Ужгород запрошує мешканців та гостей Закарпаття скуштувати натурального вина та меду на фестивалі «Сонячний напій». На цьому закарпатському весняному фестивалі пасічники і винороби представляють перед дегустаційною
 • Фестиваль
  Срібний дзвін (Ужгород)
  Міжнародний дитячо-юнацький мистецький конкурс із образотворчого мистецтва “Срібний дзвін” проходить щороку в Ужгородському коледжі культури і мистецтв ім. Ерделі. Час проведення варіюється: починав він свою роботу як осінній фестиваль і