Уґочанська лоза (Виноградів)
Виноградівський район Фестиваль

Уґочанська лоза (Виноградів)

«Уґочанська лоза» - фестиваль виноградарства і виноробства, що проходить щороку у травні у місті Виноградів. Традиція виноробства у цьому місті сягає сотні років.

Свято уже стало доброю традицією, що знайомить гостей краю з цікавим та вишуканим світом вина. Фестиваль покликаний популяризувати туристичний потенціал регіону, сприяти відновленню традицій місцевого виноградарства та виноробства. Також тут можна зустріти вироби народного мистецтва, в яких виражено етнічну самобутність району.

Вперше фестиваль був проведений у 2003 р. і з тих пір винороби, виноградарі і любителі вина приїжджають сюди щороку, щоб позмагатися в майстерності виготовлення вин.

Щороку фестиваль «Уґочанська лоза» відвідують гості з різних районів Закарпаття, сусідніх областей та країн - Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі тощо.

У програмі святкувань на гостей чекають: конкурси серед кращих винарень регіону, театралізовані шоу, концертна програма, організація виставок. Окрім того, для всіх охочих знайомство з творами народного мистецтва, дегустація кращих національних страв, а також душевна атмосфера та цікавий відпочинок.

Дата проведення:   щорічно    Травень   -  

Виноградівський район