Росинка, центр реабілітації дітей (місто Мукачево)
Мукачівський район Медичний центр

Росинка, центр реабілітації дітей (місто Мукачево)

телефон: +38 (03131) 5-45-42

факс: +38 (03131) 3-78-07

адреса: м. Мукачево, вул. І.Франка, 41


Згідно структури та методології функціонування центру реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, в основі реабілітаційного процесу – застосування діагностичних та реабілітаційних методів медичного, психологічного та педагогічного напрямку.
В основу діяльності покладено функціонально-системний підхід до реабілітації. Діагностика розвитку функціональних систем та визначення напрямку реабілітації проводиться сумісно лікарем-неврологом (за допомогою методики Войта-діагностики) і медичним психологом (за методикою Мюнхенської функціональної діагностики психологічного розвитку дитини).

З урахуванням рівня розвитку функціональних систем та переважного їх ураження, для кожної дитини розробляються індивідуальні інтегральні програми реабілітації як безпосередньо у Центрі, так і в сім’ї, навчанні, адаптації в навколишньому середовищі.

Реалізація всіх цих програм для кожної дитини є основою концепції реабілітації (тандем), що включає в себе: партнерство «мати-дитина-фахівець», об’єднання зусиль всіх профілів (медиків, психолога, педагога, логопеда) в процесі реабілітації, одночасне направлення дії кожної використуваної в Центрі методики на відновлення всіх функціональних систем, в кінці курсу лікування визначення подальших напрямків реабілітації для соціальної адаптації дитини в оточуючому середовищі.

Тривалість перебування дитини у Центрі – 18-24 днів. Реабілітаційні послуги можуть отримувати одночасно 20-25 дітей.


Мукачівський район

Медичний центр Мукачівський район