Драгівська мінеральна вода (село Драгово)
Хустський район Відпочинок

Драгівська мінеральна вода (село Драгово)

адреса: с.Драгово


«Драгівська» - природна лікувально-столова хлоридно-гідрокарбонатна, натрієва, борна мінеральна вода. Природні властивості мінеральної води «Драгівська» обумовлені збалансованим співвідношенням гідрокарбонатів та хлоридів майже 1: 1, що робить її подібною до плазми крові. Також «Драгівська» містить біологічно активні концентрації йоду (1,0-1,5 мг/л) та брому (6 мг/л), що дозволяє використовувати її у програмах оздоровлення вагітних жінок та дорослих в ендемічних та індустріальних регіонах України.У складі Драгівського родовища мінеральних вод 13 свердловин, 6 джерел, холодних і субтермальних, від малої до високої мінералізації, 
Забезпечити добову потребу йоду в організмі здатні 200-300 мл лікувально-столової мінеральної води «Драгівська». Завдяки цьому «Драгівська» є відмінним способом профілактики йододефіциту. Цілющі властивості мінеральної води «Драгівська» обумовлені вмістом у ній ортоборної кислоти, яка сприяє зміцненню колагенових волокон у хрящовій та кістковій тканинах.Властивості мінеральної води «Драгівська» сприяють нормалізації водно-сольового балансу, поліпшенню процесів травлення, виведенню токсинів та загальному зміцненню організму. 

Драгівське (мінеральна вода) родовище відоме ще з часів язичництва, карпатські русини називали його «Цілющою криницею». У середні віки тут будували каплички та купелі, наприкінці XIX ст. існував розлив мінеральної води «Драгівська», але ці старожитності було знищено в роки Першої світової війни.

 


Хустський район

Відпочинок Хустський район