Мінеральні води, спа ванни (місто Виноградів)
Виноградівський район Санаторій

Мінеральні води, спа ванни (місто Виноградів)

телефон: +38 (03143) 2 55 91

телефон: +38 (095) 59 35 030;

Cайт: teplyca.com.ua

адреса: вул. Копанська, 265-А, м. Виноградів


В санаторії «Теплиця» виняткова увага приділяється бальнеології –  використання з лікувально-профілактичною метою мінеральних вод. На їх основі в оздоровниці готують різноманітні ванни: як класичні (йодобромні, хвойні, з додаванням ефірних олій і ін), так і засновані на новітніх наукових розробках.
Лікування ваннами (водолікування) було популярно в усі часи. Здавна людям було відомо, що шкіра – самий великий орган виділення шлаків, відповідно, з метою загального оздоровлення було необхідно знайти спосіб активізації її діяльності. Таким засобом, що стимулює видільну функцію шкіри, стали лікувальні ванни.

Водолікування надає природне фізичний вплив на організм людини. Воно відрізняється від багатьох інших коштів, своєю доступністю, безпекою та ефективністю: при грамотному застосуванні води можна в повній мірі виправляти багато функціональні розлади, успішно боротися з хворобами і зберігати працездатність до глибокої
старості. Знаменита єгипетська цариця Клеопатра знала толк в косметичних ваннах, періодично занурюючи свою найясніше тіло то молоко, то в настої трав, то в ароматичні масла. Більшість з цих рецептів дійшли до наших днів. На щастя, у наш час для застосування їх на практиці зовсім не обов'язково володіти царським саном і великими коштами.

СПА-ванни з використанням м'якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води: ванільна ванна-джакузі «Афродіта», молочна ванна-джакузі «Клеопатра», винна ванна-джакузі «Казанова», ванна-джакузі з морськими водоростями «Нефертіті», мінеральна ванна з бальзамом "Наноэль"


Виноградівський район

Санаторій Виноградівський район