Мінеральні води (санаторій Синяк)
Мукачівський район Санаторій

Мінеральні води (санаторій Синяк)

телефон: +38 (03131) 3-85-71

Cайт: syniak.com.ua

адреса: сан."Синяк", село Синяк


Головним лікувальним чинником курорту "Синяк" є сірчановоднева вода, синюватий відтінок якої і дав назву санаторію. По хімічному складу вода слабосульфідна, мало мінералізована, сульфатна, натрієво-кальцієво-магнієва, слабо-лужна. 
При прийманні синяцких сірчановодневих ванн посилюється кровообіг в шкірних покривах і глибоких тканинах, в судинах серця і кінцівок, покращується насосна функція серця, сповільнюються сердечні скорочення, знімаються спазми судин і знижується артеріальний тиск. Сірководень під час вступу до крові через шкіру і дихальні дороги збільшує вміст сульфгідрильних і дісульфітніх груп і активізує глютадіон, який активізує ферментні системи,підвищує енергетичний ресурс кліток і тканин, підсилює регенеративні процеси, нормалізує процеси збудження і гальмування в центральній нервовій системі.
Також, синявська сірчановоднева мінеральна вода використовується у вигляді інгаляцій, кишкових і вагинальних зрошувань, промиванні носових ходів і додаткових пазух, для зрошування ясен і звичайно її можна просто пити.

 


Мукачівський район

Санаторій Мукачівський район