Шаянська мінеральна вода, (село Велятино)
Хустський район Відпочинок

Шаянська мінеральна вода, (село Велятино)

телефон: +38 (03142) 515 95

Cайт: trembita.in.ua

адреса: урочище Думинці, с. Велятино,


На територіїї комплексу "Трембіта" в селі Велятино для пацієнтів та просто відпочиваючих, функціонує бювет мінеральних вод, в якому можна скоштувати та набрати такі води, як "Драгівська", "Шаянська - 4", "Шаянська - 242". 
Джерело цієї унікальної, води знаходиться в одному з курортних регіонів Закарпаття, що знаходиться в гірській місцевості карпат. Шаянська мінеральна вода, унікальна, лікувально - столова (питна) вода карпатський гір, мінералізація якої складає від 2 до 5гр. на дм3, дана вода вважається однією з найкращих вуглекислих, гідрокарбонатних, слабомінералізованих, натрієвих, вод Закарпаття. ..
Вживання шаянської води - нормалізує обмін речовин в організмі людини, втамовує спрагу та покращує самопочуття, дана вода є зарядом життєвих сил людини, є бактеріологічно стабільною тобто при кипінні не утворюється накип, має притаманні тільки їй смакові якості, використовується, як для щоденного вживання, так і для лікування.
Вживають шаянську воду, як сирому вигляді так і для приготування їжі.
Шаянська вода рекомендована, без обмеженнь для людей, будь якого віку і стану здоро'я, оскільки її мінералізація робить дану воду універсальною.
За твердженнями деяких науковців, що досліджували хімічний склад Шаянських мінеральних вод - шаянські води лікують захворювання майже усіх внутрішніх органів людини без винятку.

Бювет відчинено тричі на день у визначені години.


Хустський район

Відпочинок Хустський район