Jj club, нічний клуб  (м Виноградів)
Виноградівський район Відпочинок

Jj club, нічний клуб (м Виноградів)

телефон: +38 (095) 446-01-46

телефон: +38 (098) 802-58-80

Cайт: jj-world.com.ua/jj/index.html

адреса: м Виноградів, вул. Вакарова, 13


Jj club, нічний клуб  (м Виноградів), рай для відпочинку молодих людей і не тільки. Хто знає ціну музики, хто прокидається в ритмі музики і так само лягає спати, хто за своєю природою сова і любить шукати пригоди на свою голову, хто прагне ОТРИМАТИ Надзвичайний Заряд Енергії - Вам пряма дорога в місто-герой Виноградів, в клуб "JJ Night Club ".

Не так давно, а саме 1 січня 2010 року відбулося довгоочікуване відкриття нічного клубу "JJ", який затишно розташовується в місті Віноградові.Чому довгоочікуваний?
Всі, хто хоч раз побували в клубі напевно згодні, бо ніщо інше як райський куточок серед метушливих міст і напружених буднів.
І з перших днів це місце отримало чимало постійних клієнтів, просто фанатів і любителів потусити під прекрасну музику.
Зробивши крок за поріг, в очах мерехтить шик, стиль, море позитивної енергії, ти мимоволі починаєш відчувати як прискорюється темп твого серцебиття, як пітніють долоні, приємно паморочиться голова і .... і ти реально відчуваєш як рівень адреналіну піднімається в твоїй крові.
ВОЛЯ тут! Тут кожен знайде своє місце, оскільки смаки не у всіх збігаються, тому для затишку і релаксу працює "СHILLOUT" кафе з чорної і білої зон, для любителів східних традицій - "SHIVA BAR", ну а для найвимогливіших - "VIP ZONE".
 


Виноградівський район

Відпочинок Виноградівський район