Інтерлялька (Ужгород)
Ужгородський район Фестиваль

Інтерлялька (Ужгород)

Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька» проходить у м. Ужгороді в приміщенні театру ляльок за підтримки Закарпатської обласної адміністрації та Міністерства культури.

Проводиться захід щороку у жовтні, починаючи з 1990 року. У 1997 році фестиваль включено до Міжнародної асоціації діячів театрів ляльок світу (УНІМА). Ініціатором проведення фестивалю та його незмінним директором є заслужений працівник культури України Олександр Іванович Туряниця.

На час проведення фесту в Ужгород приїжджають багато цікавих театральних колективів, у тому числі із закордону. Так, свої вистави ужгородцям та гостям міста показувати актори театрів із Угорщини, Болгарії, Словаччини, а також із різних регіонів України.

 

Дата проведення:   щорічно    Жовтень   -  

Ужгородський район

  • Фестиваль
    Інтерлялька (Ужгород)
    Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька» проходить у м. Ужгороді в приміщенні театру ляльок за підтримки Закарпатської обласної адміністрації та Міністерства культури. Проводиться захід щороку у жовтні, починаючи з 1990
  • Концерт
    ВІА Пісняри, концерт
    Білоруські «Бітли» відправляться в тур по Україні. Золоті голоси золотого складу ВІА «Пісняри», Заслужені артисти Республіки Білорусь Леонід Борткевич і Анатолій Кашепаров восени відправляються в тур по Україні з програмою