ВІА Пісняри, концерт
Ужгородський район Концерт

ВІА Пісняри, концерт

Білоруські «Бітли» відправляться в тур по Україні.
Золоті голоси золотого складу ВІА «Пісняри», Заслужені артисти Республіки Білорусь Леонід Борткевич і Анатолій Кашепаров восени відправляються в тур по Україні з програмою «Всі кращі хіти».
Тур пройде в двадцяти містах країни і присвячений 75-ти річчю від дня народження засновника легендарного колективу ВІА "Пісняри" Володимира Мулявіна.
Ансамбль створений в Мінську в далекому 1969 році і відомий широкій аудиторії виконанням пісень: «Косив Ясь канюшину», «Біловезька пуща», «Білорусь», «Вологда», «Алеся», «Александріна», «Березовий сік», «За півгодини до весни» і багатьом іншим.
Творчість «Піснярів» тісно переплітається з білоруським фольклором: вони включили до репертуару естрадні обробки народних пісень, а тексти присвячують рідній культурі та історії.
В даний час існує більше 5 варіацій колективів, які виконують твори з репертуару «Піснярів», і назва яких включає слово «Пісняри». Одні з найяскравіших солістів легендарних «Піснярів» Леонід Борткевич і Анатолій Кашепаров, спеціально возз'єднуються через багато років, щоб порадувати Вас кращими хітами піввікової творчої життя ансамблю.
 

Дата проведення:     19_10_2016   -  

Ужгородський район

  • Фестиваль
    Інтерлялька (Ужгород)
    Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька» проходить у м. Ужгороді в приміщенні театру ляльок за підтримки Закарпатської обласної адміністрації та Міністерства культури. Проводиться захід щороку у жовтні, починаючи з 1990
  • Концерт
    ВІА Пісняри, концерт
    Білоруські «Бітли» відправляться в тур по Україні. Золоті голоси золотого складу ВІА «Пісняри», Заслужені артисти Республіки Білорусь Леонід Борткевич і Анатолій Кашепаров восени відправляються в тур по Україні з програмою