Іршавський районний центр туризму та краєзнавства (місто Іршава)
Іршавський район Послуга

Іршавський районний центр туризму та краєзнавства (місто Іршава)

телефон: +38 (03144) 2-12-85

адреса: м. Іршава, вул. І. Франка, 2


Успішно прогресуюча туристична агенція « Іршавський районний центр туризму та краєзнавства» допоможе зробити Ваш відпочинок незабутнім!.
Ми пропонуємо всі можливі тури, на будь-який смак і ціну, а також візову підтримку та перевезення за кордон. 
Ділові поїздки, екскурсійні та корпоративні тури, гірськолижні курорти і золоті пляжі. Від галасливих мегаполісів до райських куточків на екзотичних островах, молодіжний відпочинок та навчання.. Наші працівники мають великий досвід роботи в туризмі і знайдуть підхід до будь-якої людини, тому що знають і люблять свою роботу. Ви можете бути впевнені в надійності та безпеці, так як наші клієнти дуже важливі для нас.
Головними принципами роботи агенції стали: орієнтованість на вимоги клієнта, високий рівень і стабільність якості послуг, ретельний вибір готелів, надійність, правдивість, компетентність і професіоналізм. Слідуючи цим принципам, ми отримали визнання і подяку наших клієнтів і партнерів.


Іршавський район

 • Село
  село Лоза
  Ло́за — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Село Лоза знаходиться на південь від районного центру міста Іршави. Відстань від районного центру до с. Лоза 5 км.
 • Село
  село Малий Раковець
  село Ма́лий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі В селі Малий Раковець є 3 школи, 1 дошкільно-навчальний заклад. Село Малий Раковець розташоване за 18 км від
 • Село
  село Бронька
  Бро́нька — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Розташована на березі річок Боржава і Бронька, за 28 км від районного центру Іршави. Перша згадка про село є в
 • Село
  село Арданово
  Арданово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. У підпорядкуванні: село Арданово, село Дунковиця, село Мідяниця. Пам'ятники Арданівське городище. Люди самовільно добувають камінь з так званого Арданівського кар’єру,
 • Село
  село Великий Раковець
  Вели́кий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 4454 жителів. Село розташоване за 14 км від районного центра Іршава. День села — остання неділя вересня.
 • Село
  село Кушниця
  Ку́шниця — село в Іршавському районі Закарпатської області, центр сільської ради, лежить у долині річки Боржави та її притоки Лисичанки, за 37 км від районного центру. Через Кушницю проходить вузькоколійна
 • Село
  село Вільхівка
  Вільхі́вка — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Імстичево
  Імст́ичово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 2729 осіб (2001 р.). Розташоване на відстані 12 км від районного центру, на лівому березі річки Боржави.
 • Село
  село Горбок
  Горбо́к — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Суха
  Суха́ — село в Україні, в Іршавському районі Закарпатської області. На схід від села розташований Річанський зоологічний заказник.

Послуга Іршавський район