Товариство Червоного Хреста України, ЗОК, обласна організація
Ужгородський район

Товариство Червоного Хреста України, ЗОК, обласна організація

Контактна особа: Сабо Іванна Іванівна

телефон: +38 (03122) 3-33-15

телефон: +38 (03122) 61-61-08

адреса: м. Ужгород, наб. Незалежності, 11


Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією.

Ми працюємо там, де потребують допомоги, підтримки та поради.

Будь-яка людина, яка потрапила у скрутну ситуацію – самотність, хвороба, бідність, безробіття, втрата родинних зв’язків, чи збройний конфлікт – може звернутися до працівників Червоного Хреста з метою вирішення проблеми, що постала на її життєвому шляху.

Волонтери та співробітники Червоного Хреста завжди поруч. Ми реалізовуємо понад 40 проектів і програм на території усієї держави.

Завдяки масштабам своєї роботи, низці регіональних відділень, широким міжнародним зв’язкам, Товариство є провідною неурядовою  організацією, яка займається гуманітарною діяльністю.

Основною метою діяльності Товариства є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері. “…Зазначена мета досягається цілком неупереджено, без будь-якої дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознакою чи політичними переконаннями…»

(Зі Статуту Товариства Червоного Хреста України)


Ужгородський район

Ужгородський район