Egan, паб (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Egan, паб (місто Ужгород)

Графік роботи: пн - нд з 10:00 - 23:00

адреса: місто Ужгород, вулиця Волошина, 38


Паб «Egan» названий на честь економіста ірландського походження Едмунда Егана, який в кінці 19 ст. був направлений урядом Австро-Угорщини на Закарпатті та провів там ряд успішних реформ, завоювавши популярність серед населення. Девіз пабу - «Свіжі продукти, чистий посуд, смачна піца».

Акцент на піцу зроблений невипадково. Тут вона випікається за італійською рецептурою в автентичній дров'яній печі виключно зі свіжих і натуральних продуктів. Ціна коливається від 26 грн. за маленьку піцу до 49 грн. за піцу «Еган» (560 г), в яку входять моцарелла, маскарпоне, пармезан, помідори, шинка, салямі, гриби, маслини і базилік.

«Egan» також славиться своїм пивом, і не один гість «Five Flags» був помічений в цьому пабі за кухлем ароматного напою :) У пабі є безкоштовний Wi-Fi.

Чому ви повинні відвідати його:
Атмосферний інтер'єр з цегляними стінами, зеленими вітражами, каміном, два зали, привабливі меню і розумні ціни. Ідеальне місце для вечірнього вживання алкоголю, персонал тут доброзичливий, кухня смачна. Він знаходиться на одній з найстаріших вулиць міста, хоча в тихому місці, в 3-х хвилинах ходьби від пішохідної зони Корзо.

Ви хочете паб? Ви отримаєте його саме тут! Справжній атмосферний інтер'єр, великий вибір пива, хороші закуски та правильна музика.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район