Lab Pub, паб (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Lab Pub, паб (місто Ужгород)

Графік роботи: щодня, 10.00 – 23.00.

адреса: Ужгород, вул. Дайбозька, 14


"Lab Pub" відкрився близько 2 років тому і одразу позиціонував себе як заклад із елітним алкоголем та якісними й смачними стравами. Час минув, а паб і досі дотримується своїх правил: тут тільки найкращі сорти пива, смачні страви в оригінальній подачі та своя неповторна атмосфера.
Коли заклад тільки відкривали заклад, то робили акцент на чоловічій публіці, тому й створили меню із акцентом на м’ясних стравах. Але зараз розуміємо, що нашими гостями є і жінки, і чоловіки, практично у рівній кількості. У "Lab Pub" пропонують оригінальне європейське пиво та елітну карту односолодових віскі. Крім цих напоїв, у нас представлені вишукані вина із різних куточків світу, що можуть задовільнити навіть найвибагливіші жіночі смаки.

Великим попитом в закладі користується Grill Menu. Крім того, у меню закладу є різноманітні салати, холодні закуски, супи, плато для великих компаній, риба на вугіллі та риба гарячого копчення тощо. Подають в закладі і національну угорську страву бограч, яку особливо люблять туристи за чудовий смак і оригінальну подачу – цей суп тут подають у хлібі. 
Однією із найпопулярнішою та найцікавішою за подачею стравою закладу є курячі крильця в авторських маринадах від шеф-кухаря. Родзинкою цих крилець є їхній смак, а також оригінальна подача: крильця подають підвішеними на невеличких шпажках.

"Lab Pub" позиціонує себе як паб, а тому на провідному пунктові – пиві – робиться основний акцент. У пабі подають 10 сортів пива в літній період і 7 сортів – у зимовий. Особливо пишаються у тут якісним чеським пивом Pilsner, за котрим сюди приходить чимала кількість клієнтів, а постійні відвідувачі – пивні гурмани – мають тут власні іменні бокали.

На вихідних постійно є жива музика – саксофон, інколи запрошуємо музичні гурти: місцеві чи зі Львова, Києва. Тому гості вже звикли замовляти столики на п’ятницю, суботу та неділю заздалегідь.
Персонал закладу постійно проходить різноманітні тренінги із підвищення кваліфікації, навчається у професіоналів ресторанної страви, котрі приїжджають із інших міст.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район