London, pub (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

London, pub (місто Ужгород)

адреса: Ужгород, вулиця Одеська, 11


Масивні столи з Union Jack, картини з Леді Ді, Джоном Ленноном та Королевою Єлизаветою на стінах і вірність національним кольорам Британії у дизайні інтер’єру. 

Що ж до назви, то власники запевняють, що усе почалося з кольорів. Вони хотіли, аби це була суміш білого, червоного та синього, адже вони дуже ефектно виглядають разом. Потім з’явився у думках англійський прапор.
Взагалі під час розробки дизайну та плануванні закладу, основним бажанням було відійти від бежево-пастельних тонів, які так часто можна зустріти у кафе та ресторанах. Тому, власне, і наважилися на насичені кольори.
Наразі у закладі можуть запропонувати смачну італійську піцу з печі, страви європейської кухні, стейки, сендвічі, десерти. Є досить велика алкогольна карта, іспанські та французькі вина, пиво та спеціальне меню до нього.
Окремо у "London Pub & Bar" є банкетне меню. Тут вже святкували дорослі та дитячі дні народження. А кількість та перелік страв постійно змінюється та оновлюється, залежно від побажань відвідувачів.

У 

"London Pub & Bar" є кілька великих екранів, тож можна дивитися усі спортивні події. У планах встановлення проектора для перегляду стрічок. Власники відкриті до співпраці з творчою та натхненною молоддю міста, для організації культурних та розважальних подій. А також до благодійних акцій.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район