Tolstoy, паб (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Tolstoy, паб (місто Ужгород)

адреса: вул. Льва Толстого, 46


Tolstoy – це унікальне для Ужгорода місце, адже воно поєднує у собі як лаунж, так і елементи пабу. Тут є типова атмосфера пабу з добрим пивом, закусками та футболом, але, у той самий час, є і лаунж-зона з диванчиками.

Тут дуже турбуються про якість усього, що є у  закладі. Тому тут справді смачна та якісна їжа і пиво. Усі позиції у меню пройшли апробацію часом – дивилися, що подобається людям, а що ні. Тому багато позицій зникло і чимало нових з’явилося. 

У пабі Tolstoy можна покурити якісний американський кальян від сервісу Crystal Lounge. Тут представлені такі бренди як Starbuzz, Hookahfina, Tangiers, Nirvana, Haze, Fumari. Усі бренди американські – преміум-класу. Також є і безтютюнові суміші. Стартова ціна – 90 гривень.

В Ужгороді доволі мало закладів, які працюють довго. Молодь часто говорить про те, що після 23.00 у місті немає куди піти. Тут вирішили це виправити, адже заклади, які працюють після півночі, можна на пальцях перерахувати. Tolstoy  працює з 12.00 дня до 2.00 ночі.

Що ж до цінової політики, то в пабі Tolstoy кажуть, що продумали асортимент так, аби його змогли собі дозволити люди з помірним достатком.

Тут формували меню у не найпростіший для України час, тому намагалися, аби страви були доступні багатьом людям. Але, щоб від цього не страждали порції та смак. Тому паб підібрав усе якомога гармонійніше та антикризово

В меню закладу чималий вибір закусок, салатів. Також є супи, бургери, сендвічі, чіабати, пасти, лаваші, стейки та великий асортимент безалкогольних та алкогольних напоїв.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район