Chili Pizza, піцерія (місто Ужгород)
Ужгородський район

Chili Pizza, піцерія (місто Ужгород)

Cайт: chili-pizza.com.ua

адреса: м,Ужгород, ТЦ "Luxor", вул. Корятовича, 21А


10 років існування ресторану – чималий термін. Що ж до Chili Pizza, то це не лише заклад, який зумів вистояти протягом стількох років, а й постійно вдосконалюється. Мережа сьогодні нараховує 3 ресторани в Ужгороді, два – у Києві та три – у Хмельницькому.

Усі заклади поєднані спільною тематикою, інтер’єром та кухнею. У меню ресторану гармонійно співіснують чотири абсолютно різні кухні: італійська, мексиканська, японська та європейська.

При формуванні меню тут покладаємося, звісно, і на власні вподобання, але найвагомішими для закладу є смаки та побажання відвідувачів. Починали лише з піци. Зараз  можна скуштувати страви японської, мексиканської, європейської та італійської кухонь. На кожній – окремий спеціаліст, який добре знає свою роботу. Тому усі страви смачні і продукти тут використовуємо лише високої якості.

За роки існування значною мірою змінився інтер’єр. Щороку заклади вдосконалюються. Кожні півроку оновлюється меню, яке спершу напрацьовується з шеф-кухарями у київському закладі, а вже потім впроваджується в Ужгороді.

Основна родзинка – це піца, яку виготовляють за італійською технологією. Тут не використовують скалок, а усе робимо руками. Рецепт, за яким готують, закладу передав італієць, який приїздив до нас. Він неодноразовий переможець конкурсів, а професію перейняв від батька та діда. 

У меню Chili Pizza ви знайдете:

  • 28 найменувань піци на найрізноманітніший смак, а також 7 видів соусів до неї;
  • роли, суші, салати, супи та другі страви японської кухні;
  • лаваші, такос, бурітос, касаділіас та м’ясні страви мексиканської кухні;
  • салати, гарячі закуски, супи, гарніри, гриль-меню, пасти та м'ясні страви європейської та італійської кухонь,
  • понад 10 видів американських бургерів.

Це місце, де друзі відвідують друзів. Персонал привітний, добре навчений, часто проводять для них різноманітні тренінги. Стараєються, аби обслуговування було на дуже високому рівні. Що ж до цін, то вони народні. Смачно попоїсти тут можуть і студенти, і родини, і заможні люди.

 

 


Ужгородський район

Ужгородський район