Delizia, піцерія (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Delizia, піцерія (місто Ужгород)

Графік роботи: пн - пт : 10:00 - 23:00 сб : 12:00 - 23:00 нд : 14:00 - 23:00

Cайт: https://vk.com/delizia_pizzeria

адреса: Ужгород, проспект Свободи, 45


Піцерія "Delizia" в перекладі з італійського означає "Насолода".
Працює з 1999 року, постійно вдосконалюючи якість надаваних послуг і асортимент страв, які пропонують своїм гостям. Спеціалізується на італійській та українській кухнях.
Заклад розрахований на 240 посадочних місць. Чотири зали (120 місць) відведені для некурящих відвідувачів. До послуг гостей величезна тераса з розсувними вікнами: влітку за келихом пива  відвідувачі можуть насолоджуватися свіжим повітрям, видом на собор і зелений проспект, взимку тераса перетворюється в закрите приміщення з обігрівом і вентиляцією.
Для любителів футболу на терасі встановлені два величезних телевізора, що транслюють матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, чемпіонати України, Європи та Світу з футболу. Серед страв, які пропонують гостям, більше 30 видів піци, виготовленої за італійськими рецептами, велика кількість українських та італійських страв.
Окрему увагу приділяють кондитерським виробам. В закладі завжди в наявності торти, тістечка, морозиво і десерти. Все це - власного виробництва. Повний асортимент бару: алкогольні і безалкогольні напої, фреші, з десяток сортів розливного пива - завжди до послуг  клієнтів. 
Піцерія Delizia- це досить специфічний і спеціалізований заклад, тому інтер'єр закладу, тип обслуговування, посуд, зовнішній вигляд офіціанта тут відіграють особливу роль, оскільки саме ці нюанси задають емоційний і естетичний фон закладу.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район