Ресторан шале - БАНОШ by Zolota Gora
Ужгородський район Ресторан

Ресторан шале - БАНОШ by Zolota Gora

телефон: +38 050 904 5010

Графік роботи: 8:00 до 23:00

Cайт: banosh.tt.org.ua

адреса: Урочище «Золота гора», Ужгород, 89425


Ласкаво просимо у світ смачного Закарпаття!

Ласкаво просимо до ресторану «Банош»! Наш затишний ресторан має смачну закарпатську назву «Банош» на честь головної традиційної закарпатської страви. Чому саме закарпатської? Бо вона наша і вона найліпша! Чому банош? Бо, без нього традиційна карта смачних страв Закарпаття не може існувати. Тож, завітайте у наш світ найліпших та найсмачніших закарпатських традицій!

За легендою, назва страви «банош» походить від імені господаря, який сам уперше приготував цю кашу. Подають її зі шкварками, бринзою або з грибами, варять на вогнищі. Раніше ця страва вважалася їжею бідноти, бо в кожній хаті завжди була кукурудзяна крупа і сметана. Тепер, ця страва є візитівкою закарпатської кухні і головною стравою нашого закладу.

Ресторан «Банош» може одночасно розмітити до 60 осіб. Ми пропонуємо вам традиційні закарпатські сніданки, бізнес-ланчі, обіди та вечері, а також проведення корпоративних і родинних святкувань, ділових зустрічей та банкетів, дитячих свят і просто сімейні гостини.

Закарпатські страви на будь-який смак! У нашому меню є все, навіть те, чого ви ще ніколи не куштували… У нас є все, чого ваша душа забажає, і навіть, більше! Бо тепер і у шанувальників справжніх міцних домашніх настоянок є своє місце відпочинку - у нашому «Баноші».

Різні домашні наливки та настоянки, смачні закуски та гарячі страви.

В інтер’єрі ресторану «Банош» поєднані усі елементи затишного та комфортного стилю шале. Дерево, камінь, затишні білі фіранки, м’яке тепле світло, а також оригінальні декори – свічки, ручна ліпка та кераміка, виконані закарпатськими майстрами. Усе це навіює найкращі відчуття, які виникають, коли Вас приймають як шанованого гостя.

Доповнює наш інтер’єр камін, що додає домашнього затишку та створює теплу і приємну атмосферу, для того, щоб ви могли насолодитися смачною та вишуканою закарпатською кухнею.

У «Баноші» ви відкриєте для себе світ смачних закарпатських традицій по – новому. Наше шале, не зовсім, традиційна закарпатська колиба, це свіжий погляд на старі, добрі традиції.

Запрошує на смачну вечерю


Ужгородський район

Ресторан Ужгородський район