Деца у Нотаря, ресторан (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Деца у Нотаря, ресторан (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 66-11-66

Cайт: deca.uz.ua

адреса: м.Ужгород, вул. Гагаріна, 98


Заклад працює з 1995 року. Кредо - вірність кулінарним традиціям і духові міжетнічної культури краю. "Побільше свого і обійдемося без чужого!"

«Фішкою» Деци є парадоксальний гумор в оформленні корчми: це сатиричний веселий цвинтар, захоплюючі туалети, галерея алкопародій на полотна відомих авторів та власних алкосюжетів, каравела-гойдалка, різні меморіали, комічні скульптури, розписи, капличка туриста...

Дурні до нас не ходять. Їм тут нудно. Вони, або швидко йдуть геть, або швидко напиваються, що, в принципі, одне і те ж. Наша корчма – для Людей Розумних. Різниця між ГОМО і ГОМО САПІЕНС в тому, що в гомо є тільки дві дірки: одна на вході, а друга на виході. А у Людини Розумної отворів багато: очі, вуха, ніс, рот... Сапіенси приходять у корчму з фотоапаратами, читають, спілкуються, відправляють друзям SMS-ки та ММS-ки, повертаються сюди знову і знову.

Ми першими в Україні відродили забутий термін «корчма» на противагу «снек-барам», «вітерцям», «рюмочним», «закусочним», «вишенькам», «стєкляшкам», «чайним», «пельменним» і «шайбам»... Ми першими почали плести тини на літній терасі, першими накрили терасу сонцезахисними військовими москсітками і першими їх ліквідували, коли це стало рутинним несмаком. Ми вперше запровадили в ресторані ігрові майданчики для дітей та дорослих. Ми вперше створили міні-зоопарк із вівцями, вовками, косулями, борсуками, куницями, в`єтнамськими чорними свинями... І першими відмовилися від зоопарку в ресторані.

Кількість місць влітку сягає 500, тому тут часто проводяться різні фестивалі, найвідоміший з яких «Карпатський словоблуд» відбувається 12 липня року на Петра-Павла.
За 18 років Деца стала великою сценою, декорованою самим життям...

Мабуть, тому відвідувачі плачуть тричі:
1) чому я не побував тут раніше?
2) чому я не прихопив з собою фотоапарат?
3) чому так швидко треба йти геть?

Не поспішай додому, бо ще не відомо де ліпше!

Всіх оформляють щодня: з 10 - 02.00


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район