Grant, ресторан (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Grant, ресторан (місто Ужгород)

Графік роботи: 10:00 – 00:00.

адреса: м. Ужгород, вул. Собранецка, 44


Вам хочеться відпочити після трудового дня? Або у вас є мета смачно і недорого пообідати? Вам хочеться побувати в гостях, але в той же час відчувати затишок Вашого рідного дому і спробувати вишуканих страв закарпатської кухні?
У ресторані «Grant», який знаходиться в самому центрі мальовничого Ужгорода, Ви відчуєте справжній колорит життя і дружнього спілкування в невеликому європейському містечку, а його гостинність і культура подарує Вам теплоту і затишок біля каміна в зимову холоднечу, і створить відчуття прохолоди в літню спеку в затишних альтанках. Територія ресторану здивує вас своєю красою тамтешніх насаджень, чарівних квітів і розкішних фонтанів.

Висококваліфікований персонал ресторану Grant приємно здивує Вас, організувавши для Вас свято, яке назавжди залишиться у Вашій пам'яті. Ви зможете відпочити з друзями або в колі сім'ї, це вже вирішувати Вам.

До Ваших послуг пропонують просторий банкетний зал для 60-ти відвідувачів, VIP зал, і основний для зустрічей у вузькому колі, в яких Ви зможете оцінити особливості західної культури і європейського побуту, поласувати домашньою і одночасно вишуканою закарпатською та європейською кухнями.

Відвідування ресторану «Grant» доставить Вам незабутні моменти, які Ви довго не зможете забути.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район