Lychee Appetite Cafe, ресторан (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Lychee Appetite Cafe, ресторан (місто Ужгород)

адреса: Ужгород, вул.Мукачівська, 68.


Lychee Appetite Cafe – один з найновіших ресторанів Ужгорода, але разом з тим, є одним з найвідоміших. Він відкрився у липні минулого року.

Спершу заклад завойовував увагу місцевих та туристів оригінальним інтер’єром та примітним екстер’єром. Його створила команда місцевих дизайнерів: вони запропонували і назву, і рішення з оформленням всього. Всі узори підбиралися та вимальовувалися дуже ретельно. Те саме і з ліпниною.

До речі, лічі – це схожі на виноград желеподібні ягідки червоного кольору, солодкі на смак.

Ресторан складається з 2 відкритих залів, одного закритого бенкетного, просторої тераси та альтанки. Є ще також в межах ресторану дуже мила галявина для, наприклад, романтичної вечері.

2 основні зали – лаунжні, хоча їх можна також можна використовувати і як бенкетні. Вони розраховані на 45-50 чоловік.

Закритий бенкетний зал передбачений для тих, хто уникає сторонніх поглядів. До нього навіть є окремий вхід через задній двір ресторану.

Альтанка – особлива родзинка Lychee Appetite cafe. З весни до пізньої осені тут, либонь, не щосуботи проходять виїзні церемонії. І через кволість місцевого РАЦСу, і через принадність тераси, двору та бесідки закладу.

До речі, власники Lychee зізналися, що альтанка була їхньою ідеєю, адже коли вони одружувалися, ресторану ще не було, і вони довго шукали необхідне місце для вишуканої церемонії. Коли вже побралися, то таке місце створили самі, аби полегшити життя іншим молодятам.

Окремо згадаємо про терасу. Вона працює до пізньої осені. Майже щоп’ятниці та щосуботи тут можна почути живу музику або саксофон.

 


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район