Ресторан Барський маєток
Ужгородський район Харчування

Ресторан Барський маєток

телефон: +38 (099) 531-72-28

Cайт: barskij-maetok.com.ua

адреса: Ужгород, вул. Об’їзна, 5


М'який диван, накрохмалена скатертина, горілочка в запітнілому графіні і знатна закуска, хороший співрозмовник, спокійна музика у виконанні інструментального ансамблю - прекрасний початок вечора або завершення важкого робочого тижня. Одна з головних складових якісного відпочинку, а також і важливий елемент панської життя - це добротна кухня, якою славиться ресторан. Можливо, ви не знайдете в меню екзотичних і малозрозумілих страв, але кухарі жодного разу не залишили гостей голодними і незадоволеними. Пан і пані, а також їх маленький панич, неодмінно знайдуть тут свою улюблену страву.
Зал ресторану двоповерховий. Просторий нижній поверх вразить вас шиком і блиском тканих драпіровок, гардин і величезних люстр, а на другому можна відчути себе більш відокремлено, потонувши в обіймах шкіряного дивана.

Велика компанія відмінно буде себе почувати в окремому залі, здатному вмістити сотню гостей урочистого застілля, весілля, ювілею або корпоративного заходу. Тут можна і потанцювати, і поспівати в караоке-барі.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район