Оскар, ресторан (Іршава)
Іршавський район Ресторан

Оскар, ресторан (Іршава)

телефон: +38 (03144) 2-26-86

Графік роботи: з 08.00 до 01.00

Cайт: hotel-irshava.at.ua

адреса: м. Іршава, вул. Білецька, 12/4


Ресторан сімейного типу ОСКАР запрошує всіх, хто цінує вишукані страви, приємний відпочинок та ввічливе обслуговування за помірними цінами.
Ми завжди готові організувати для Вас романтичну вечерю, діловий обід чи веселе святкування в атмосфері затишку та відчуття домашньої кухні. 
У нас Ви завжди зможете спробувати широкий вибір страв закарпатської, української, угорської та італійської кухні. 
У літній період працює зовнішня тераса. 
Кожен Ваш візит ми перетворимо на незабутню подію незалежно від того, чи це легкий сніданок, діловий обід, приємна вечеря чи фуршет. 

 До Ваших послуг банкетний зал на 60 гостей, піцерія на 36 відвідувачів, літня тераса на 24 місця, паркінг, безкоштовний Wi-Fi доступ до інтернету та більярдний зал. 

 

Іршавський район

 • Село
  село Лоза
  Ло́за — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Село Лоза знаходиться на південь від районного центру міста Іршави. Відстань від районного центру до с. Лоза 5 км.
 • Село
  село Малий Раковець
  село Ма́лий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі В селі Малий Раковець є 3 школи, 1 дошкільно-навчальний заклад. Село Малий Раковець розташоване за 18 км від
 • Село
  село Бронька
  Бро́нька — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Розташована на березі річок Боржава і Бронька, за 28 км від районного центру Іршави. Перша згадка про село є в
 • Село
  село Арданово
  Арданово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. У підпорядкуванні: село Арданово, село Дунковиця, село Мідяниця. Пам'ятники Арданівське городище. Люди самовільно добувають камінь з так званого Арданівського кар’єру,
 • Село
  село Великий Раковець
  Вели́кий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 4454 жителів. Село розташоване за 14 км від районного центра Іршава. День села — остання неділя вересня.
 • Село
  село Кушниця
  Ку́шниця — село в Іршавському районі Закарпатської області, центр сільської ради, лежить у долині річки Боржави та її притоки Лисичанки, за 37 км від районного центру. Через Кушницю проходить вузькоколійна
 • Село
  село Вільхівка
  Вільхі́вка — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Імстичево
  Імст́ичово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 2729 осіб (2001 р.). Розташоване на відстані 12 км від районного центру, на лівому березі річки Боржави.
 • Село
  село Горбок
  Горбо́к — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Суха
  Суха́ — село в Україні, в Іршавському районі Закарпатської області. На схід від села розташований Річанський зоологічний заказник.

Ресторан Іршавський район