Корчма Підкова, ресторан (місто Перечин)
Перечинський район Харчування

Корчма Підкова, ресторан (місто Перечин)

телефон: +38 (03145) 2-31-45

телефон: +38 (050) 188-36-03

Cайт: korchma-pidkova.com

адреса: м.Перечин, вул.Маяковського, 3


З давніх-давен підкова вважалася символом щастя, удачі й достатку. Та після відкриття ресторану з відповідною назвою «Підкова» – це ще й символ смачної та неперевершеної ЗАКАРПАТСЬКОЇ ДОМАШНЬОЇ КУХНІ.

Розташований майже в центрі Перечина – ресторан «Корчма Підкова», став улюбленим місцем відпочинку як місцевих мешканців, так і гостей нашого краю. Що й не дивно, адже закарпатці – найгостинніші в Європі, а наша кухня – найсмачніша в світі! У нас, як у великому казані змішалися смаки та аромати українських, польських, угорських, словацьких, єврейських та циганських страв. Створені в «Підкові» різноманітні овочеві й м’ясні салати та домашні соління, холодні й гарячі закуски, дуже багато м’ясних страв, риба, наші фірмові страви та традиційні закарпатські кремзлики, гурка, домашні ковбаски, пироги, бограч, форель, банош – нікого не залишать байдужим і кожен знайде тут щось собі до вподоби. А шашлик, ребра, печена картопля!..

До людей, які до нас приходять, ми ставимось не як до клієнтів, а як до найкращих гостей або найліпших друзів, на зустріч із якими давно чекали. Ми переконані, що коли страва приготована з душею і любов’ю до гостя, тільки зі свіжих і якісних складників та за рецептами домашньої кухні – вона приречена бути смачною!

А ввічливе обслуговування, старовинний інтер’єр і атмосфера справжньої закарпатської корчми та помірні, навіть для Закарпаття, ціни обов’язково додадуть Вам гарного настрою! Двері «Підкови» зажди відриті для Вас, дорогі гості. 


Перечинський район

Харчування Перечинський район