Ужгородський замок, ресторан (місто Ужгород)
Ужгородський район Ресторан

Ужгородський замок, ресторан (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 44-36-68

телефон: +38 (067) 312-00-12

Графік роботи: Пн - Нд : 08:00 - 24:00

Cайт: uzhgorodcastle.com

адреса: вул. Капітульная, 33, м. Ужгород, Ужгородський р-н


Ресторан "Ужгородський замок" розташований в стінах самого древнього і коштовного пам'ятника Ужгороду, архітектурному спорудженні світового значення - в замку Хiii–xviii століть. До Ваших послуг основний ресторан, відкрита цілий рік дерев'яна тераса і дегустаційний зал.
Ресторанні зали розташовані в тому самому місці, де в середні віки була кімната стражників, що охороняли в'їзд на замковий міст. Інтер'єр ресторану автентичний і тому унікальний. Ви можете розташуватися за затишним столиком в одному з двох невеликих приміщень. Звернете увагу на камінні грати - на ній змальований герб Другетов - італійського аристократичного роду французького походження. Погляньте на портрети власників замку - благородних Другетов, Міклоша Берчені, Кристини Чакі.  .
Терраса ресторану влаштована в навколозамковому рові, мебльована столиками и кріслами із лози, виготовленими закарпатськими майстрами із села  Іза Хустського району. З терраси відкривється  вигляд на кам'яні середньовічні стіни, які прикрашені картинами, що змальовують фрагменти середньовічного життя.  Всі вони виконані закарпатськими художниками в старовинній техніці.


Ужгородський район

Ресторан Ужгородський район