Varosh, ресторан (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Varosh, ресторан (місто Ужгород)

Cайт: restoran-varosh.com.ua

адреса: м. Ужгород, пл. Шандора Петефі, 24-26


VAROSH – це вечірній затишний європейський ресторан міського типу, оформлений у вишуканому стилі. Розташований у центрі Ужгорода, на площі Петефі, є чудовим місцем як для відпочинку, так і для ділової вечері, бенкетів, весіль чи зустрічі друзів. До ваших послуг чудове європейське меню (а також хоспер та закарпатська кухня), хороше вино, жива музика і приємна тепла атмосфера. Заходьте до нас!

ЗАКАРПАТСЬКА КУХНЯ

Ресторан Варош пропонує своїм відвідувачам страви етнічної закарпатської кухні. Ви можете скуштувати як автентичні закарпатські страви, так і ті, що успішно інтегрувалися в нашу кухню під впливом історичних факторів. Як відомо, до 1945 року наш край перебував під владою різних європейських держав – Австро-Угорщини, Чехословаччини, Угорщини. Тому велика кількість угорських, чеських, словацьких та австрійських страв нині формують інтернаціональний характер закарпатської кухні.

ХОСПЕР-МЕНЮ

Хоспер – це закрита піч, яку натоплюють деревним вугіллям. Вона зберігає переваги живого вогню. Завдяки унікальній конструкції, високим температурам і дуже малому часу приготування страви, приготовані у такій печі  набувають фантастичного смаку. М’ясо, риба, овочі виходять надзвичайно ароматними, соковитими і апетитними, при цьому повністю зберігаючи всі мінерали та вітаміни. Хоспер забезпечує рівномірну прожарку, природний сік залишається всередині, а зовні утворюється карамелізована скоринка з димком від відкритого вогню. Можливості хоспер-меню дозволяють задовольняти запити як витончених гурманів, так і прихильників корисної здорової їжі. В нашому ресторані на хоспері готують яловичину, свинину, птицю, каре барана, качину грудку, рибу в асортименті з характерним ароматам “диму”.

ЄВРОПЕЙСЬКА КУХНЯ

Є майже класичний перелік страв національних європейських кухонь, що припали до смаку мешканцям усього світу. Практично в будь-якій частині земної кулі в більш-менш пристойному ресторані ви можете замовити та з’їсти ті чи інші страви з цього переліку, наприклад, салат “Цезар”, стейк чи інше. Поціновувачам традиційної класики ресторан “Varosh” пропонує різноманітне європейське меню – починаючи з популярних закусок і закінчуючи десертами.

ВИННА КАРТА

В ресторані кожен гурман має можливість обрати вино на свій смак: французькі вина з регіонів Бордо, Бургундії, Ельзасу, Долини Рони та Божоле нуво; італійські вина з Тоскани, Венето, Пьемонту; чилійські вина з регіонів Мапу; грузинські вина від виробника Теліані Веллі. А також поціновувачам закарпатських  вин пропонують закарпатські вина каберне совіньйон та культову “Троянду Закарпаття”

ЖИВА МУЗИКА

Легка жива музика допоможе вам зняти втому і насолодитися вечором. Вокалісти зроблять усе можливе, щоб Ви гарно відпочили.

Ресторан “Varosh” запрошує на відпочинок!


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район