Veranda, ресторан (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Veranda, ресторан (місто Ужгород)

Cайт: https://www.facebook.com/Restaurant.PUB.Veranda

адреса: Ужгород, вул. Швабська, 27


Днями в Ужгороді, по вул. Швабська 27, відкрився заклад, що замінить собою відразу три, при чому різнопланових. Тут пригощатимуть м’ясом бездоганної якості та особливого приготування.

Останні шість місяців були найінтенсивнішими: тут навчали кухарів, офіціантів, розробляли меню. Заклад вийшов саме таким, як  його собі й уявляли. Сьогодні ресторан складається з пабу з відкритою кухнею, ресторану з вишуканим інтер’єром та домашнім каміном, винної кімнати, VIP-зали та, безпосередньо, самої веранди.

Veranda – це перш за все м’ясний ресторан. Так вони себе і позиціонують, адже 70% меню складається саме з м’яса та риби, приготованих на хоспері.

Лише у ресторані Veranda ви зможете скуштувати мармурове м’ясо, імпортоване з Америки. Воно не заморожене, а зберігається охолодженим у вакуумі.

Окрім м’яса в ресторані по-особливому готують хліб та кондитерські вироби. При чому на місці та за власними рецептами. Всі десерти теж авторські. Почнемо екскурсію з першого поверху – пабу, де можна посмакувати великим асортиментом справжнього пива з різних країн та поспостерігати, як готуються страви – у залі з відкритою кухнею.
Пиво  подають саме таким, яким воно має бути, використовують спеціальне обладнання, що охолоджує його до правильної температури – 4 °C. Обслуговуватимуть вас у пабі лише дівчата, а готуватимуть – лише чоловіки.

У залі з відкритою кухнею можна побачити всі процеси приготування страв та поспілкуватися з кухарями.

Далі перебираємося на другий поверх. Особливу увагу тут слід звернути на VIP-залу та винну кімнату, у якій представлено понад 60 видів вина: починаючи від звичайних французьких бордо і до найбільш елітних замкових вин. Для кожної страви вам порадять доречний напій: як до м’яса та риби, так і до десертів. Також у Verandi є велика колекція віксі.

Головна зала вишуканого ресторану Veranda також розташована на другому поверсі. Світлі кольори, картини та квіти створюють невимушену та легку атмосферу.

Ну, і звісно, родзинка закладу – веранда. Вона працюватиме цілий рік, незважаючи на погоду. Зручні меблі та багато сонячного світла роблять її дуже комфортною та привабливою. Приємнішого місця для обіду або вечері годі й шукати. Саме веранда є найпомітнішою частиною екстер’єру закладу.

До слова, у ресторані зібрана професійна команда на усіх процесах. Також, що не мало важливо, у закладі демократичні ціни. Як каже керуючий рестораном Veranda, це зроблено для того, аби якомога більше людей змогло спробувати фірмові страви.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район