Закарпатський туристичний винний шлях
Ужгородський район Автомобильный

Закарпатський туристичний винний шлях

Тип маршруту: Автомобильный

складність: 1

сезон: Круглый год

Тривалість маршруту: Три дні

"Закарпатський туристичний винний шлях" об’єднав 12 винних підвалів та дегустаційних залів кращих виноробів, де приймають відвідувачів з метою популяризації закарпатських вин. У кожному з них Вам запропонують від 6 до 12 найменувань ",божественного напою", серед яких відомі марочні вина (до прикладу ,Троянда Закарпаття”) та нові, нещодавно створені знавцями виноробства.

Окрім того, туристам запропонують скуштувати страви найсмачнішої закарпатської кухні, адже в кожному іншому закладі вони різні, і в жодному винному підвалі та залі не повторюються. На базі 5-ти підвалів, які отримали сертифікати Інституту виноградарства та виноробства імені В.Є. Таїрова розроблено "Тур вихідного дня".

"Тур вихідного дня" – це організована триденна екскурсія з відвідуванням 5-ти винних підвалів Ужгородського, Мукачівського та Берегівського районів. Маршрут туру пролягає через стародавні закарпатські фортеці (Мукачівський замок "Паланок" "Ужгородський замок", руїни Невицького замку), термальні басейни в м.Берегово, найдовшу в Європі липову алею.
У рамках екскурсії також заплановані культурно-розважальна програма та, за бажанням, купання у винній ванні або організація винної бані. Тур сплановано за схемою "все включено".

Ужгородський район