Боржава, санаторій (село Довге)
Іршавський район Проживання

Боржава, санаторій (село Довге)

Контактна особа: Маланка Наталья, Фельцан Татьяна

телефон: +38 (067) 310-53-03

телефон: +38 (03144) 7-13-73

Cайт: borzhawa.com

адреса: c. Довге, вул. Січових Стрільців,15


Опис: 3-поверховий спальний корпус, лікувальний корпус, 4 котеджі; бювет - 4 мінеральних води, мінеральний басейн 4 * 4 м, зал ЛФК.

Правила заїзду/ виїзду: заїзд відпочиваючих починається з 8:00, виїзд - до 24:00.

Харчування: Зал їдальні розрахований на 160 посадочних місць; є окремий банкетний зал на 40 місць. Варто зазначити, що харчування в оздоровниці 4-разове, дієтичне (5 дієт) або загальне меню. Форма подачі їжі - A-la carte (обслуговування по меню офіціантами - надається вибір страв по декількох позиціях).

Додаткові послуги: критий басейн, конференц-зал (розрахований на 72 місця, з можливістю різних варіантів оформлення і використанням відео- та аудіоапаратури, проектора, светозвукового обладнання), кінозал, дитяча кімната, тенісний корт, більярд, пінг-понг, бадмінтон, баскетбольний майданчик, волейбольний майданчик, нордична ходьба, база верхової їзди; WI-FI покриття, автостоянка на 40 авто; кафе-бар на території, літня тераса біля фонтану, мангал, барбекю, альтанки; сувенірна крамниця, екскурсії по Закарпаттю, дискотека; вечірня розважальна програма, караоке.

Санаторій «Боржава» - сучасна комфортабельна оздоровниця на 150 місць, основним природно-лікувальним фактором якої є комплекс 5 унікальних мінеральних вод з різним хімічним складом і, відповідно, різними цілющими властивостями. Він знаходиться в центрі Закарпатської області. Найближча залізнична станція від села Довге знаходиться за 35 км у місті Свалява. Дістатися до санаторію можна замовивши трансфер або автобусом.

Напрямки лікування в санаторії: гастроентерологія, ортопедія, травматологія, неврологія, кардіологія, пульмонологія.
Санаторій розташований в екологічно чистій місцевості, в оточенні лісу, поблизу гірської ріки Боржава. Оригінальний ландшафтний дизайн, парк, фонтан, спів лісових птахів роблять санаторій неповторним.

Бальнеотерапія охоплює методи лікування, профілактики й відновлення порушених функцій організму з використанням природних або штучно приготовлених мінеральних вод. Їх використання може бути зовнішнім (мінеральні ванни), внутрішнім (питне лікування, інгаляції) і внутрішньо - порожнинним (промивання, зрошення). Лікувальна дія мінеральних вод обумовлена їхньою температурою, а також наявністю солей, вуглекислого газу, азоту й інших речовин.

Поряд із традиційним питним лікуванням розроблені нові методи використання мінеральних вод у вигляді інгаляцій, мікроклізм із лікувальними засобами на мінеральній воді, гідроколонотерапії. Традиційні ванни з мінеральною водою доповнюються сучасними технологіями підводного аерогідромасажу, у басейнах з мінеральною водою застосовуються нові методики аквагімнастики.

До послуг гостей санаторію два триповерхових спальних корпуси і єврокотеджі.

До уваги відвідувачів надаються номери різної вартості, тому відпочити тут можна буде навіть при скромних фінансових можливостях. Не обмежений і термін проживання в номері, це можуть бути вихідні або кілька тижнів, в залежності від тривалості відпочинку та лікування.


Іршавський район

 • Село
  село Лоза
  Ло́за — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Село Лоза знаходиться на південь від районного центру міста Іршави. Відстань від районного центру до с. Лоза 5 км.
 • Село
  село Малий Раковець
  село Ма́лий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі В селі Малий Раковець є 3 школи, 1 дошкільно-навчальний заклад. Село Малий Раковець розташоване за 18 км від
 • Село
  село Бронька
  Бро́нька — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Розташована на березі річок Боржава і Бронька, за 28 км від районного центру Іршави. Перша згадка про село є в
 • Село
  село Арданово
  Арданово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. У підпорядкуванні: село Арданово, село Дунковиця, село Мідяниця. Пам'ятники Арданівське городище. Люди самовільно добувають камінь з так званого Арданівського кар’єру,
 • Село
  село Великий Раковець
  Вели́кий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 4454 жителів. Село розташоване за 14 км від районного центра Іршава. День села — остання неділя вересня.
 • Село
  село Кушниця
  Ку́шниця — село в Іршавському районі Закарпатської області, центр сільської ради, лежить у долині річки Боржави та її притоки Лисичанки, за 37 км від районного центру. Через Кушницю проходить вузькоколійна
 • Село
  село Вільхівка
  Вільхі́вка — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Імстичево
  Імст́ичово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 2729 осіб (2001 р.). Розташоване на відстані 12 км від районного центру, на лівому березі річки Боржави.
 • Село
  село Горбок
  Горбо́к — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Суха
  Суха́ — село в Україні, в Іршавському районі Закарпатської області. На схід від села розташований Річанський зоологічний заказник.

Проживання Іршавський район