Карпати, санаторій (село Карпати)
Мукачівський район Відпочинок

Карпати, санаторій (село Карпати)

Контактна особа: Коструб Вікторія Іванівна

телефон: +38 (03131) 7-33-07

факс: +38 (03131) 4-99-16

Cайт: sankarpaty.com

адреса: Карпати, 1


Розташування: кліматобальнеологічний санаторій «Карпати» знаходиться у с. Карпати - курортній зоні долини річки Латориця в лісопарку мальовничого урочища Берегвар, у предгір'ї українських Карпат на висоті 400 м над рівнем моря.

Санаторій: розміщення відпочиваючих в 9-поверховому спальному корпусі на 500 чоловік. Корпус з'єднаний переходами з клубом, їдальнею, лікувальними корпусами, плавальним басейном і спортзалом. До послуг відпочиваючих номери "люкс" (одно- і двокімнатні), одномісні та двомісні номери. Всі номери оснащені сучасними меблями, холодильниками, телевізорами, радіоточками; телефонами внутрішнього, міського та міжміського зв'язку; працює супутникове телебачення і внутрішня телестудія. Забезпечення гарячою та холодною водою - цілодобове. Їдальня санаторію має два зали. Харчування триразове дієтичне (на замовлення).

Санаторій "Карпати" спеціалізується на лікуванні хворих:  з патологією серцево-судинної системи, нервової системи, обміну речовин,  супутної патології шлунково-кишкового тракту, системи сечовиділення.

Надзвичайно чисте повітря в поєднанні з лікувальною мінеральною водою сприяють успішному лікуванню хворих та оздоровленню відпочиваючих.


https://youtu.be/QBoNuKZHbmg

Мукачівський район

Відпочинок Мукачівський район