Кришталеве джерело, санаторій (село Солочин)
Свалявський район Відпочинок

Кришталеве джерело, санаторій (село Солочин)

телефон: +38 (097) 52 88 447

телефон: +38 (093) 68-68-677

факс: +38 (03247) 5-07-07

адреса: Солочин


Розташування: санаторій "Кришталеве джерело" розташований у південно-західній частині мальовничого Закарпаття на висоті 280м над рівнем моря у с. Солочин. З півночі та сходу оздоровниця оточена схилами Карпатського хребта з альпійськими лугами. Навколо багато невеликих галявин, гірських потічків. Поруч з оздоровницею протікає річка Пеня, в якій в гарячу пору можна з насолодою скупатися.

Проживання: у спальному 4-поверховому корпусі гостей чекають одно-, двомісні номери з усіма зручностями, а також номери покращеного та напівпокращеного типу планування.

Лікування:

• Хвороби шлунку - хронічний гастрит із збереженою та підвищеною кислотоутворюючою функцією в стадії ремісії, з порушенням секреторної та моторної функції шлунку. Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторики - виразкова хвороба шлунку і 12-типалої кишки у фазі ремісії, не ускладнена кровотечею, пенетрацією та перфорацією, і без підозри на можливе злоякісне переродження, хвороби прооперованого шлунку в зв'язку з виразковою хворобою шлунку та 12-типалої кишки ( через 6 місяців після операції).
• Хвороба кишківника - хронічні коліти та ентероколіти в стадії ремісії.
• Хвороби підшлункової залози: хронічні панкреатити ( крім туберкульозного) в стадії ремісії.
• Хвороби нирок: хронічні захворювання нирок та сечовивідних шляхів.
• Хвороби ендокринної системи: сприяє зниженню вмісту цукру у крові при захворюванні на цукровий діабет, позитивно діє при порушеннях обмінних процесів в організмі, сольових діатезах.
• Хронічні неспецифічні захворювання легень.
• Сприяє виведенню радіонуклеїдів, чим покращує стан постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Харчування: затишна їдальня вміщує 200 чоловік. Відвідувачам пропонують триразове харчування на всі види дієт. У вартість входить триразове харчування.

Послуги: кіноконцертний зал, тренажерний зал, басейн (закритий), кінні прогулянки, риболовля, полювання, відкриті спортивні майданчики (настільний теніс, бадмінтон, міні-футбол, волейбол, баскетбол, дартс), більярд, анімація, сауна, лазня, два бугельні витяги за 400 м від санаторію - траси довжиною 400, 700 і 1000 м, екскурсії


Свалявський район

Відпочинок Свалявський район