Квітка полонини, санаторій (село Солочин)
Свалявський район Проживання

Квітка полонини, санаторій (село Солочин)

телефон: +38 (097) 461-36-65

телефон: +38 (050) 963-06-95

факс: +38 (03133) 3-23-16, (03133) 3-23-39

Cайт: kvitkapolonyny.com

адреса: Солочин


Розташування: санаторій «Квітка полонини» знаходиться у с. Солочин на Свалявщині.

Опис: до послуг відвідувачів надаються два корпуси для проживання. Корпус «Сузір’я»- це п'ятиповерхова будівля: нульовий поверх (їдальня) + 4 основних поверхи (переважна більшість номерів з балконами) + 5-й мансардний поверх (номери без балконів). Корпус обладнано ліфтом (з 0-го по 4-й поверх), на 5-й потрібно підніматися східцями. В кожному номері є телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (унітаз, умивальник, біде, душ або ванна, фен), електрочайник, посуд, праска, прасувальна дошка, сушарка для білизни. В комплект постільної білизни входять 4 рушники. Корпус «Квітка полонини» - це чотириповерхова будівля. Балконів, кондиціонерів, євровікон, ліфту немає. В кожному номері є телевізор, холодильник, санвузол (унітаз, умивальник, душ або ванна, фен), електрочайник, посуд, в деяких номерах - прасувальна дошка, сушарка для білизни. В комплект постільної білизни входять 3 рушники.

Харчування: можливе дієтичне харчування у їдальні санаторію, та звичайне харчування у ресторані-їдальні „Сузір’я” або ресторані „Квітка полонини” на території закладу.

Послуги: кінні прогулянки, заняття з іпотерапії

Можливі способи оплати: 100% передоплата

Оздоровниця "Квітка полонини" розташована в тихій сільській місцевості, в долині річки Пиня, в оточенні гір з альпійськими луками, хвойним та листяним лісом. До найближчої залізничної станції м.Свалява – 5 км, до міжнародної автотраси Київ-Чоп – 2 км.

Це єдиний подібний заклад на Закарпатті, що за наявними гідромінеральними ресурсами має в три рази ширший спектр бальнеологічних лікувальних можливостей у порівнянні з іншими оздоровницями.

Тут для лікування використовують три різновиди мінеральної води безпосередньо із родовищ: "Лужанська-4", "Лужанська-7" та "Поляна квасова".

Функціонують два відділення – гастроентерологічне та реабілітаційне для лікування дітей (в супроводі батьків), хворих на цукровий діабет. Новий просторий лікувальний корпус, корисна площа якого 1320 квадратних метрів, обладнано сучасною медичною апаратурою. Протягом дня тут є можливість обслужити понад 550 осіб. Кожен пацієнт приходить у чітко визначений час, тож проблема черг повністю відсутня. У закладі можна пройти понад 30 лікувальних процедур та здійснити діагностику. А невдовзі в новозбудованому корпусі запрацюють додаткові апаратні діагностики, лабораторії.

У санаторію максимальні побутові зручності для відпочиваючих, які за бажанням, розміщуються в одно-, двомісних кімнатах з різними рівнями комфортності – від звичайної двомісної до трикімнатних апартаментів.

Харчування в оздоровниці задовольнить найвибагливіших пацієнтів, від прихильників дуже суворих дієт, до послуг яких – дієтична їдальня санаторію „Квітка полонини”, аж до справжніх гурманів, для яких страви на будь-який смак приготують фахівці-кулінари в елітних ресторані-їдальні „Сузір’я” або ресторані „Квітка полонини”.

У „Квітці полонини” – одна з небагатьох в рекреаційній системі конеферма. Розроблена система іппотерапії (лікування їздою верхи), кінні прогулянки, катання в кареті або взимку на санях.


Свалявський район

Проживання Свалявський район