Поляна, санаторій (село Поляна)
Свалявський район Харчування

Поляна, санаторій (село Поляна)

телефон: +38 (050) 432-12-84

телефон: +38 (067) 312-53-88

факс: +38 (03133) 7-47-01

адреса: с. Поляна, вул. Духновича, 104


Розташування: санаторій «Поляна» розташований у с. Поляна за 10 км від м. Сваляви, за 30 км від м. Мукачева, за 75 км від обласного центру – Ужгорода. У радіусі близько 75 - 100 км знаходяться прикордонні переходи з сусідніми країнами: Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія.

Розміщення: гостей поселяють у два спальні корпуси. Кожен номер забезпечений балконом, телевізором, праскою, прасувальною дошкою, набором посуду, електрочайником та санвузлом з ванною. Водопостачання холодної та гарячої води цілодобове.

Харчування: їдальня на 412 посадкових місця

Послуги: окрім широкого спектру лікувальних послуг, у санаторії влаштовуються і культурну програму. Є можливість замовити екскурсії по Закарпаттю.

Санаторій «Поляна» розташований в зоні бальнеологічного курорту в долині р. Мала Пеня (басейн р.Латориця), серед вулканічних і Полонинських хребтів Українських Карпат на висоті 300 метрів над рівнем моря.

Курорт «Поляна» - один з найвідоміших курортів України в Карпатах. Мінеральні води курорту славилися ще з 16 століття в усій Європі, але найбільшу кількість нагород на міжнародних виставках у Відні.

Сьогодні санаторій складається із двох спальних корпусів, бальнеолікарні, діагностичного комплексу, адміністративного корпусу, їдальні, концертного залу, пансіону в селі Поляна.


Свалявський район

Харчування Свалявський район