Сонячне Закарпаття, санаторій (село Поляна)
Свалявський район Харчування

Сонячне Закарпаття, санаторій (село Поляна)

телефон: +38 (03133) 3-54-41

Cайт: sonyachnezakarpattya.com

адреса: с. Поляна


Розташування: санаторій «Сонячне Закарпаття» знаходиться за 1,7 км від с. Поляна на березі р. В. Пиня, в урочищі Тихий на висоті 340 м над рівнем моря в серці Карпатських лісів.

Розміщення: Всі номери санаторію мають побутові зручності. Більшість кімнат розраховано на двох чоловік, є одномісні кімнати і номери «Люкс». У кожному номері є телевізор, холодильник.

Харчування: переважно в одну зміну. Індивідуальний вибір і замовлення страв по семи дієтах. Можливий перехід на ресторанне харчування в окремому залі їдальні.

Оздоровчо-спортивне дозвілля: відкриті майданчики із штучним покриттям для гри у волейбол, великий та настільний теніс, бадмінтон; гімнастичний майданчик, футбольне поле, басейн з природнім нагрівом води, прокат спортивного спорядження. Катання на лижах, санях та ковзанах. Гірськолижний витяг безпосередньо на території санаторію.

Культурно-масові заходи: кіносеанси, танцювальні вечори та вечори відпочинку, виступи професійних та самодіяльних артистів, послуги бібліотеки; пішохідні прогулянки теренкурними маршрутами в сусідній санаторій "Поляна", автобусні екскурсії у визначні місця Закарпаття.

Санаторій "Сонячне Закарпаття" найбільший реабілітаційний заклад курорту Поляна, існує з 1868 року. Розташований посеред Карпатських лісів на висотi 340 м вище рiвня моря. Основні лікувальні фактори: вуглекислі мінеральні води ділянки Нова Поляна Полянського родовища мінеральних вод та клімат українських Карпат зі сніжною зимою, сприятливою для гірськолижного спорту та тривалим сонячним літньо-осіннім сезоном.

 

 


Свалявський район

Харчування Свалявський район