Теплиця, санаторій (місто Виноградів)
Виноградівський район Харчування

Теплиця, санаторій (місто Виноградів)

телефон: +38 (03143) 2-55-91

телефон: +38 (094) 918-47-01

Cайт: teplyca.com.ua

адреса: м. Виноградів, вул. Копанська, 265А


Розташування: санаторій «Теплиця» знаходиться у місті Виноградів.

Проживання: оздоровниця розрахована на 196 місць. До послуг гостей санаторію два триповерхових спальних корпуси з одно- та двомісними номерами підвищеного комфорту (душ, с/в, умивальник, телевізор, частина номерів з холодильниками і кондиціонерами) і 15 будиночків з двомісними номерами категорії "стандарт". Двомісні номери мають балкони, з яких відкривається чудовий вид закарпатських пейзажів.

Харчування: відпочиваючі харчуються в їдальні санаторію, бенкетному залі або кафе.

У їдальні, розрахованій на 200 чоловік, організоване чотириразове харчування. Відпочиваючим пропонується широкий асортимент страв як дієтичного меню, так і закарпатської кухні. За призначенням лікаря забезпечується дієтичне харчування.

Послуги: Wi-Fi, на території оздоровниці є басейни з мінеральною і термальною водою. Є можливість замовити екскурсії по Закарпаттю.

Лікування: Санаторно-курортне лікування здійснюється за напрямками ортопедії і травматології, неврології і кардіології, пульмонології і гастроентерології. Основним природно-лікувальним фактором тут є термальні і мінеральні води, аналогів яким немає в Закарпатті та в Україні.


Виноградівський район

Харчування Виноградівський район