Вісак, санаторій (село Шаян)
Хустський район Проживання

Вісак, санаторій (село Шаян)

телефон: +38 (03142) 5-93-91

адреса: c.Шаян


Розташування: санаторій "Вісак" розташований поряд з бальнеологічним курортом "Шаян" за 15 км від м. Хуста у долині р. Тиса, недалеко від державного кордону України і Румунії. До санаторію прилягає невелике село Шаян.

Розміщення: розрахований на 38 місць. Комфортабельні двомісні номери зі зручностями готові прийняти гостей звідусіль. Санаторій функціонує на базі Шаянського родовища вуглекислих вод різноманітного іонного та мікроелементного складу.

Номерний фонд: апартаменти, двокімнатні та однокімнатні люкси, однокімнатні напівлюкси, стандартні однокімнатні номери. В усіх номерах передбачено додаткові місця для дітей. Автономне тепло-, водо- і електропостачання дозволяє не залежати від погодних умов і економічних труднощів.

Харчування: дієтичне, на замовлення, ресторанне.

Лікування:
1. хронічний гастрит із секреторною недостатністю та збереженою секреторною функцією у фазі ремісії та нестійкої ремісії;
2. виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки у фазі ремісії та нестійкої ремісії;
3. функціональні розлади (дискинезії) кишечника;
4. хронічні ентерити та ентероколіти у фазі ремісії та нестійкої ремісії;
5. хронічні коліти у фазі ремісії;
6. хискинезії жовчних шляхів;
7. хронічний холецистит (в т. ч. і калькульозний);
8. хронічний персистуючий гепатит;
9. стан після перенесеної хвороби Боткіна;
10. хронічні панкреатити; Ожиріння, цукровий діабет легкого та середнього ступеня важкості;

Методика лікування
Широко використовується відома мінеральна вода. Шаянська мінеральна вода - це гідрокарбонатно-натрієва мінеральна вода, яка завдяки вмісту різноманітних органічних сполук володіє жовчогінними та сечогінними властивостями, активно впливає на обмін калію і натрію, а також основний обмін речовин в організмі.


Хустський район

Проживання Хустський район