Делівері, логістична компанія (місто Ужгород)
Ужгородський район Послуга

Делівері, логістична компанія (місто Ужгород)

телефон: +38 (067) 620-54-20,

факс: +38 (0312) 66-06-59

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-15:00

Cайт: delivery-auto.com

адреса: м. Ужгород, вул. Краснодонців, 1


Основною спеціалізацією групи є надання транспорних та логістичних послуг для сектору В2В (суб’єкти підприємницькой діяльності та корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами.Доставляння вантажу автомобільним транспортом по всій Україні. (ТОВ «Делівері»).

Доставляння та забирання вантажів здійснюється на склад компанії або до дверей клієнта. Ми доставляємо вантажі від 1 кг до 8 т з наданням послуг з упаковування вашого вантажу.

Стандартні тарифи на перевезення встановлені в залежності від ваги та об’єму вантажу. Діють окремі тарифи на перевезення палетованого та крупногабаритного вантажу, автомобільних шин та дисків. Ви також можете скористатись спеціально розробленими галузевими рішеннями, де вам буде запропоновано упаковування та індивідуальний тариф на доставляння.

Компанія надає послуги з індивідуального страхування вантажу, а також його відповідального зберігання.
Для наших клієнтів розроблена гнучка система знижок.
Ви можете скористатись послугами індивідуального менеджера.
Зареєстрованим на сайті клієнтам надаються додаткові можливості: відслідковування вантажів та керування доставляннями (зміна отримувачів, встановлення та зняття заборон на видачу вантажів, виписка рахунків, оформлення квитанцій на відправлення вантажів та інші послуги)


Ужгородський район

Послуга Ужгородський район