Автолюкс, вантажні перевезення (місто Ужгород)
Ужгородський район Транспорт

Автолюкс, вантажні перевезення (місто Ужгород)

телефон: +38 (091) 316-26-15

Cайт: autolux.ua

адреса: м. Ужгород, вул.Богомольця, 19 а


У 1997 році підприємством «ААЗ Трейдінг Ко» була зареєстрована торгова марка «Автолюкс». Під цією маркою компанія впродовж 19 років надає послуги на ринку вантажних і пасажирських перевезень по всій території України, а з недавнього часу також надає послуги доставки кореспонденції по всьому світу.

Центральний офіс компанії зареєстрований за адресою: м Київ, вул. Чистяківська, 30. Крім того, «Автолюкс» налічує 200 регіональних представництв і парків в 126 містах України.

про компанію Автолюкс - фото 2 Діяльність компанії «Автолюкс» забезпечує штат кваліфікованих співробітників. Де б не знаходилися клієнти, співробітники компанії «Автолюкс» завжди раді вітати їх в будь-якому з наших офісів.

Уміння комплексно вирішувати логістичні задачі і наявність великого сучасного автопарку, який налічує 180 вантажних автомобілів марки Mitsubishi і Man, виконують близько 65 щоденних вантажних рейсів між містами України, дозволяють компанії «Автолюкс» надавати своїм клієнтам послуги найвищого рівня за доступними цінами в найкоротші терміни

Нараховуючи у власному транспортному парку 50 нових автобусів, «Автолюкс» також виконує 40 щоденних пасажирських рейсів в більшість міст України.

Все обладнання, транспортні засоби і велика частина нерухомості підприємства є його власністю, при цьому вся технічна база нова. Ці факти забезпечують надійну і стабільну роботу підприємства.

З 2001 року видається безкоштовне кольорове друковане видання «Автолюкс», яке на сьогоднішній день виходить тиражем в 12000 примірників і користується популярністю у клієнтів.

Компанія «Автолюкс» була нагороджена багатьма дипломами, грамотами за внесок у розвиток автомобільного транспорту, за вагомі досягнення у професійній діяльності, плідний і сумлінну працю.


Ужгородський район

Транспорт Ужгородський район