Термінал-карпати, вантажні перевезення (місто Чоп)
Ужгородський район Транспорт

Термінал-карпати, вантажні перевезення (місто Чоп)

телефон: +38 (0312) 71-10-08

телефон: +38 (0312) 71-11-30

факс: +38 (0312) 71-11-03

адреса: м. Чоп, пл. Європейська, 1


Товариство з обмеженою відповідальністю "Термінал Карпати" засноване в 1998 році. Центральний офіс підприємства розташований в м.Чоп, а виробничі ділянки підприємства - на залізничній станції Батьово.

На загальній площі виробничих ділянок в 17 гектарів розташовані:
1. Ділянка перевантаження вантажів, що перевозяться на відкритому рухомому складі, з переробним потенціалом - 35 євровагонів і 40 контейнерів на добу. Ділянка включає склад тимчасового зберігання товарів під митним контролем площею 6908 кв.м.
2. Ділянка перевантаження вантажів, що перевозяться насипом з переробним потенціалом - 40 євровагонів на добу. На ділянці розташований склад тимчасового зберігання товарів під митним контролем площею 6156 кв.м.
3. Критий ангар для перевантаження вантажів, що перевозяться у критому рухомому складі загальною площею 21.504 кв. м. з підведеними до нього двома коліями ширини 1435 мм. (Європейська) і двома коліями ширини 1520 мм. (СНД). Ангар оснащений двома перевантажувальними рампами довжиною 433 м. і шириною 8 м. кожна, митним ліцензійним складом площею 2205 кв.м., складом тимчасового зберігання площею 360 кв. м. і службово-побутовим блоком площею 464 кв.м.

Крім традиційного прямого перевантаження експортно-імпортних і транзитних вантажів з вагонів колії 1435 мм. у вагони колії 1520 мм. відкрилася, і в даний час з успіхом використовується, можливість надання клієнтам комплексу послуг, що включає:
- Організацію оптимальної схеми перевезення товарів усіма видами транспорту (в т.ч. комбінованого) між країнами західної Європи, Прибалтики та СНД;
- Перевантаження товарів з вантажних автомобілів у вагони як європейської колії, так і з вагонів СНД у вантажні автомобілі;
- Зберігання товарів на складах тимчасового зберігання;
- Розміщення товарів у межах посередницьких договорів (комісії, консигнації тощо) в режим "митний склад" з їх зберіганням на митному ліцензійному складі;
- Митне очищення імпортних товарів у прикордонній Чопської митниці без потреби узгодження з митницею акредитації клієнта;
- Організацію доставки імпортних товарів, що пройшли митне очищення в Чопській митниці, до кінцевого одержувача за розпорядженням власника товарів, зручним для нього видом транспорту.

"Термінал" здійснює експедирування і перевантаження:
- Тарно-штучних вантажів з критих вагонів масою брутто одного місця до 5.0 тонн;
- Сипучих і навалочних вантажів з відкритих вагонів масою брутто одного місця до 50.0 тонн;
- Великотонажних контейнерів;
- Зерна, солоду, цементу з вагонів - зерновозів і цементовозів з вагонів колії 1435мм. у вагони колії 1520 мм. і в зворотному напрямку.


Ужгородський район

Транспорт Ужгородський район