Антарес, спортивний комплекс (місто Мукачево)
Мукачівський район Відпочинок

Антарес, спортивний комплекс (місто Мукачево)

телефон: +38 (03131) 2-32-91

телефон: +38 (03131) 5-50-02

Графік роботи: Пн - Сб: 9:00- 22:00, Нд: 10:00- 20:00

Cайт: xn--80aap4aqhd.com

адреса: м. Мукачево, вул. Лермонтова, 33


Спортивно-оздоровчий комплекс "Антарес"

В шаленому ритмі ритмі сучасного життя ми забуваємо про найважливіше - своє здоров'я. Тривала сидяча робота в офісах сприяє ослабленню м'язів та суглобів. Малорухливий спосіб життя призводить до погіршення самопочуття, та ослаблення здоров'я в цілому.

Хороша спортивна форма є невід'ємною частиною життя успішної людини. Спортивний центр "Антарес" надає весь спектр послуг для ефективного заняття спортом та активного відпочинку:

Cучасний тренажерний зал, в якому є все необхідне для підтримки чудового настрою, міцного здоровя та, звичайно, красивої фігури.

Аква-зона - найкраще місце для відпочинку. Басейн - це чудовий відпочинок для всієї сім'ї. Діти можуть купатися в дитячому басейні, який знаходиться поруч з основним. Можлива оренда всього басейну. Також проводяться водні фітнес-програми та аквааеробіка.

До Ваших послуг також фінська сауна з сухим паром, масаж, кімната відпочинку.

Досвічені тренери, кондиціонери, вентиляція, душові, роздягальні з шафами, індивідуальний тренінг, кисневий міні-бар, оптимізація харчування, SPA -процедури, лікувальна гімнастика, аквааеробіка (вівторок, п`ятниця 18:30-19:30), ТРX-тренажер.

Тренажерний зал

Тренуйтеся в спортивному залі "Антарес" та ставайте сильнішими і здоровішими. В залі представлені найкращі на сьогоднішній день тренажери для кожної окремої групи м'язів. Регулярні заняття в тренажерному залі - це найкращий спосіб зміцнити м'язи та суглоби. Систематичні заняття покращують та зберігають у хорошій формі вашу фігуру.

В спортивному залі працює ефективна система вентиляції, яка забезпечує постійний приток кисню. Потужна аудіосистема задає тон тренуванням.

Басейн "Антарес"

Добре відомо, що плавання - це один із найкращих способів підтримки чудової фізичної форми та зміцнення здоров'я. Не завдаючи великого навантаження на м'язи та суглоби, плавання в басейні зміцнює серцево-судинну та дихальну системи. Виконання фізичних вправ у воді називається аквааеробікою. Аквааеробіка - ефективний спосіб скинути зайву вагу. Заняття аквааеробікою проводятьяся в басейні кваліфікованим тренером 2 рази на тиждень. Для заняття аквааеробікою не потрібно дуже добре вміти плавати. З рештою заняття в басейні - це найприємніший спосіб поєднання спорту та відпочинку. А в басейні спортивного центру "Антарес" є найкращі умови для цього виду активного відпочинку.


Мукачівський район

Відпочинок Мукачівський район