Viper Gym, фітнес-центр (місто Хуст)
Хустський район Спорт

Viper Gym, фітнес-центр (місто Хуст)

телефон: +38 (097) 016-64-05

Графік роботи: Пн-Нд. 8.00 - 23.00, Сб. 8.00 - 21.00, Нд. 8,00-17,00

Cайт: vipergym.com.ua

адреса: вул. Івана Франка, 39. м. Хуст


Фітнес-центр “Viрer Gym” у місті Хуст став не просто спортивним закладом, а й другим домом для багатьох наших відвідувачів. Тут націлені на те, щоб задовольняти потреби в заняттях спортом людей з різними смаками, мріями і прагненнями, людей, які хочуть змінити на краще свій зовнішній вигляд, своє здоров’я і своє повсякденне життя. Створення в кожному з клубів комфортного середовища для клієнтів, який має на увазі під собою не тільки якісно навчений і уважно-ввічливий персонал, але й зручні зали для занять є принципово важливим для персоналу.

Висококваліфіковані фахівці, просторий зал, оснащений кращими тренажерами від лідерів європейских виробників, широка програма групових занять, розслаблюючий масаж, послуги фітнес-бару та затишна атмосфера – все це Ви знайдете у нашому клубі.

Якщо Ви приходите в клуб за результатом, здоров’ям, особливої клубною атмосферою і спілкуванням, то Вам точно в «Viрer Gym». Адже наші клуби розраховані на людей повною мірою люблячих життя та спорт, ставлячих перед собою амбітні цілі та прагнучих до вдосконалення. Приходячи до нас, кожен зможе вибрати для себе те, що йому цікаво, корисно і неодмінно зробить своє життя більш яскравим, а наші тренера допоможуть Вам досягти бажаних результатів у найкоротший термін.

У нашому фітнес клубі проводяться акції та надаються спеціальні пропозиції, а також існує зручна програма корпоративних занять. Якщо у вас з’явилися питання, ми раді будемо відповісти на них по телефону

Приєднуйтесь до нас вже сьогодні. 


Хустський район

Спорт Хустський район