Viper Gym, фітнес-центр (місто Ужгород)
Ужгородський район Спорт

Viper Gym, фітнес-центр (місто Ужгород)

телефон: +38 0312 444 475

Графік роботи: Пн-Пт.: 7.00  -  23.00, Сб. 8.00-21.00, Нд. 9.00-17.00

Cайт: vipergym.com.ua

адреса: вул.Капушанська, 175а, м.Ужгород


Фітнес-центр преміального формату «ViperGym» в місті Ужгород - це новий елітний спортивний заклад, тренажерний зал для всієї родини з найкращими традиціями високоякісних європейських клубів при неймовірнодемократичних цінах. Якщо Ви бажаєте змінити своє життя на краще, розкрити потенціал та можливості свого тіла, - тоді тут чекаєють саме на Вас.
«ViperGym» - унікальне обладнання від найкращих світових брендів, ексклюзивні фітнес-програми для дітей та дорослих, тільки кваліфіковані тренери, для яких Ваші досягнення - найкраща мотивація. Тільки у нас Ви можете пройти фітнес-тестування, яке розкаже Вам все про будову тіла і навіть визначить Ваш метаболічний вік.
У фітнес-центрі є безліч програм на будь-який смак для найвибагливіших клієнтів. Тут працюють справжні майстри фітнес-індустрії, які розроблять для вас індивідуальну програму тренувань і харчування. І вже через декілька тижнів Ви відчуєте зміни, що дадуть Вам сил та бажання рухатися далі.
Нарешті з’явилося місце, де кожен член Вашої родини може обрати для себе оптимальне заняття, а для найменших відвідувачів – казкова дитяча кімната з цікавими іграшками, яка займе маля на весь період Вашого тренування.

«ViperGym»: здоров’я родини – наша мета!

 


 


Ужгородський район

Спорт Ужгородський район