Zinedine, спортивний комплекс (місто Ужгород)
Ужгородський район Сервіси

Zinedine, спортивний комплекс (місто Ужгород)

телефон: +38 (066)-501-34-27

телефон: +38 (0312)73-40-29

Cайт: zinedine.com.ua

адреса: с. Баранинці, вул. Садова, 39


Спортивний комплекс «ZINEDINE» є одним із найсучасніших спортивно-оздоровчих комплексів Західної України та найбільшим у Закарпатській області.

Урочисте відкриття відбулось в кінці 2010 року за участю голови Національного олімпійського комітету, Героя України Сергія Бубки, голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди і громадського активу області.

СК «ZINEDINE» знаходиться на кордоні України і країн Європейського Союзу (Словаччина, Угорщина), що підкреслює його географічне положення, як зручне та вигідне для проведення міжнародних турнірів і товариських зустрічей з різних видів спорту.

Спорткомплекс обладнаний найновішим спорядженням, обслуговується кваліфікованим персоналом і відповідає всім необхідним вимогам.

Для занять фізичною культурою і спортом СК «ZINEDINE» пропонує, як фізичним так і юридичним особам, зали для проведення спортивних заходів і турнірів з: міні-футболу, гандболу, баскетболу, волейболу, бадмінтону, тенісу, спідмінтону, танцям та іншим видам спорту, а також надає послуги по їх організації та проведенню. До Ваших послуг відкриті спортивні майданчики для гри в міні-футбол зі штучним покриттям торгової марки «Limonta» (Італія), три спортивні зали, зручні роздягальні з душевими, затишне спорт-кафе.

Серцем СК «ZINEDINE» є 25-ти метровий спортивний басейн олімпійського стандарту. Плануючи його будівництво, ми запроектували і встановили спеціальне устаткування, яке забезпечує надійне обеззараження і покращення властивостей води в басейні, чим значно зменшили її хлорування.

В технічних приміщеннях «ZINEDINE» встановлено високотехнологічне обладнання по очищенню і підігріву повітря, яке підтримує необхідний рівень вологості у спортивному комплексі.

СК « ZINEDINE», як одна зі структур спортивної індустрії Закарпаття, основним зі своїх завдань, бачить допомогу різним соціальним програмам, спрямованим на підтримку українського спорту, пропаганду здорового способу життя, боротьбу з палінням і наркотиками, зловживанням алкогольними напоями, тощо.

Ще одним із соціальних напрямків діяльності «ZINEDINE» є безкоштовне відвідування спорткомплексу для дітей-інвалідів і введення спеціальних неприбуткових дитячих абонементів. Ми усвідомлюємо, що на даний момент для більшості батьків досить важко оплачувати заняття своїх дітей в спортивних секціях, і вважаємо своїм обов’язком забезпечити дітям з малозабезпечених сімей доступні умови для тренувань у висококласному спортивному центрі під керівництвом кваліфікованих тренерів і інструкторів.


Ужгородський район

Сервіси Ужгородський район