Стоматологія (місто Іршава)
Іршавський район Сервіси

Стоматологія (місто Іршава)

телефон: +38 (03144) 2-16-87

телефон: +38 2-26-60

адреса: м.Іршава, пров. Шевченка, 9


Здорові зуби - запорука здоров'я! Естетичне значення красивих зубів в деякому роді виступає в ролі показника соціального статусу і успішності людини.

Відкрита, щира посмішка дає нам дуже багато: піднімає настрій і встановлює контакти, відкриває закриті двері і будує кар'єру, покращує самопочуття і підвищує працездатність!

Зберегти красиву, сяючу посмішку - значить зберегти здоров'я, поліпшити міжособистісні відносини, придбати оптимізм і впевненість, змінити життя на краще !!!

Для сучасної стоматології не існує неможливого. Ми зробимо все, щоб Ваша посмішка максимально відповідала Вашим уявленням про прекрасне і стала ще одним засобом досягнення успіху в кар'єрі та особистому житті.


Іршавський район

 • Село
  село Лоза
  Ло́за — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Село Лоза знаходиться на південь від районного центру міста Іршави. Відстань від районного центру до с. Лоза 5 км.
 • Село
  село Малий Раковець
  село Ма́лий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі В селі Малий Раковець є 3 школи, 1 дошкільно-навчальний заклад. Село Малий Раковець розташоване за 18 км від
 • Село
  село Бронька
  Бро́нька — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Розташована на березі річок Боржава і Бронька, за 28 км від районного центру Іршави. Перша згадка про село є в
 • Село
  село Арданово
  Арданово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. У підпорядкуванні: село Арданово, село Дунковиця, село Мідяниця. Пам'ятники Арданівське городище. Люди самовільно добувають камінь з так званого Арданівського кар’єру,
 • Село
  село Великий Раковець
  Вели́кий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 4454 жителів. Село розташоване за 14 км від районного центра Іршава. День села — остання неділя вересня.
 • Село
  село Кушниця
  Ку́шниця — село в Іршавському районі Закарпатської області, центр сільської ради, лежить у долині річки Боржави та її притоки Лисичанки, за 37 км від районного центру. Через Кушницю проходить вузькоколійна
 • Село
  село Вільхівка
  Вільхі́вка — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Імстичево
  Імст́ичово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 2729 осіб (2001 р.). Розташоване на відстані 12 км від районного центру, на лівому березі річки Боржави.
 • Село
  село Горбок
  Горбо́к — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Суха
  Суха́ — село в Україні, в Іршавському районі Закарпатської області. На схід від села розташований Річанський зоологічний заказник.

Сервіси Іршавський район