Форелева ферма (село Вовчий)
Свалявський район Зона відпочинку

Форелева ферма (село Вовчий)

Свалявський р-н, с. Вовчий

Форель - це хижак, тому представників різних віків містять в різних басейнах, інакше - старші з'їдять молодших . Форель у віці 1-2 року і довгою близько 13-15 см - готова до продажу і збувається у всіляких напрямах. Можна отримати таку ось особину в пакетики і, на шляху назад, зайти в довколишнє кафе, де її за невелику плату приготують її на грилі.

На сьогоднішній день ловля форелі - є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів відпочинку в Закарпатті, яке приносить задоволення не тільки професійним рибалкам, а й новачкам.

На території Закарпаття налічується велика кількість річок і озер. Є багато готельних комплексів, приватних садиб,  де знаходяться штучні озера та ставки, цілі форельні господарства, в яких розводять  та вирощують форель для туристів. У дикій  природі, на форель можна натрапити, в основному,  у гірській місцевості, оскільки ця риба любить холодну, чисту й прозору воду. Ви не зловите форель у водоймі, температура води якої сягає понад  20°С.

Одне з форелевих господарств області  розташовується в селі Вовчий. Саме село знаходиться біля підніжжя гори Стой , що має висоту 1677 м над рівнем моря . Господарство облаштовано недалеко від районного центру міста Свалява . Ця територія вважається однією з найбільш екологічно чистих у всій Україні 

Село Вовчий - це курортне місце. Саме форелеве господарство теж облаштовано для комфорту і проживання туристів. Тут вас чекають чотири-і двоповерхові котеджі загальною місткістю 32 людини. Також на території бази є ресторан і 18 ставків, де мешкає форель. Кожен бажаючий може її ловити, але ведеться облік, потім її вам приготують в ресторані. Варто відзначити, що вартість лову форелі вже включає в себе і вартість приготування самої риби. На ставках категорично заборонено ловити своїми вудками або снастями, також і в репродуктивних ставках. Не вітається і випускання назад у ставок уже виловленої риби. Оскільки форель - риба гірська, то вода у водоймах досить холодна

Крім лову форелі у вас також є можливість покататися на квадроциклах, пополювати на диких птахів або просто сходити в ліс або піднятися в гори. У будь-якому випадку відпочинок буде незабутнім. На базі форелевого господарства можна зупинитися на ніч і зануритися в світ незайманої природи, чистого повітря і незвичайної краси. Перед поїздкою краще замовити номер наперед, інакше місць може і не бути, так як туристів досить багато.

До форелевого господарства зовсім не складно, оскільки село знаходиться на туристичній території. Від районного центру Свалява їде громадський транспорт. Шлях складе близько 15 км.

     

Свалявський район

Зона відпочинку Свалявський район