Чизай, дегустаційний зал (місто Берегово)
Берегівський район Харчування

Чизай, дегустаційний зал (місто Берегово)

телефон: +38 (050) 432-05-25

телефон: +38 (03141) 2-31-93

Cайт: www.chizay.com


У вересні 2010 року виноробна компанія "Айсберг" урочисто відкрила ДЕГУСТАЦІЙНИЙ ЗАЛ, який розташований безпосередньо на території виробничого комплексу в старовинному виноробному куточку Європи - місті Берегове Закарпатської області, де виробляти вишукані виноградні вина - давня традиція.

Метою відкриття Дегустаційного залу Чизай є підвищення рівня культури споживання вина, знайомство споживача з традиційними закарпатськими винами, які унікальні за своїми смаковими якостями і займають гідне місце серед вин, вироблених у відомих виноробних регіонах світу.

Тепер кожен бажаючий може зануритися в захоплюючий світ вин "Чизай", відвідати виносховища, долучитися до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитися з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі.

Відвідавши дегустацію, гості зможуть спробувати 10 найменувань натуральних Закарпатських вин "Чизай" у комфортабельному залі, розрахованому на 50 відвідувачів, а також придбати широкий асортимент продукції за цінами виробника.

Також на дегустації наші гості можуть продегустувати легендарне марочне витримане вино "Троянда Карпат", відоме в Закарпатті ще з 60-х років минулого століття. Виноградарі Заводу Чизай відродили сорт винограду Трамінер Рожевий, з якого виробляється це вишукане вино. 


Берегівський район

Харчування Берегівський район