Теплиця, термальні води ( місто Виноградів)
Виноградівський район Санаторій

Теплиця, термальні води ( місто Виноградів)

Cайт: teplyca.com.ua

адреса: вул. Копанська, 265-А, м Виноградів


В санаторій "Теплиця" Виноградівського району здійснюється лікування високомінералізованою термальною водою, що надходить зі свердловини глибиною 961 м і має на виході температуру 39º. За хімічним складом це – вуглекисла борна бромна кремнієва залозиста хлоридно-натрієва вода слабокисла з високим ступенем мінералізації. 
Під час приймання ванн з термальною водою, в організм проникає багато елементів (Na, Cl, I, Br, B). Під час процедури частина солей всмоктується в шкіру, а частина відкладається на ній, утворюючи «сольовий плащ», що викликає подразнення нервових рецепторів. Сольовий наліт зберігається декілька годин після застосування термальної води.
Зовнішнє застосування мінеральної води в басейнах і ваннах має болезаспокійливий і протизапальний ефект при лікуванні водами захворювань суглобів; впливає заспокійливо на функціональний стан центральної нервової системи, посилює імунну систему організму, покращує обмінні процеси в організмі, нормалізує функціональний стан серцево-судинної системи у хворих з нейроциркуляторною дистонією гіпотонічного типу, артеріальною гіпертонією, ревматичними пороками серця; сприяє підвищенню пружності стінок венозних судин, поліпшенню відтоку крові з кінцівок з венозним застоєм. Однак існує і ряд противопоказань для приймання ванн з термальною водою.

 

 

 

 


Виноградівський район

Санаторій Виноградівський район